Apple Music, Şarkı Yazarlarını Ön Plana Çıkaracak Behind The Songs’u Aktif Etti

Apple Music, her gün yenilenen içeriğiyle kullanıcı dostu olmaya devam ediyor. Şarkıların Arkasında adlı projesiyle artık söz yazarlarına, yapımcılara ve sezonluk müzisyenlere yepyeni bir deneyim sunacak.

Son zamanlarda Şarkıların Arkasında içeriklerine oldukça alışmaya başladık. Birçok müzik şirketi trend olan şarkıların nasıl yaratıldığına dair içerikler sundu ve bunları özellikle "Youtube" üzerinden yayınlıyordu. Apple Music bu konsepti kendisiyle bütünleştirmeye karar verdi.

Çok sevdiğiniz bir şarkının söz yazarına ait tüm şarkıları bulabileceğiniz bir arayüz harika bir deneyim sunabilir, yine harika şarkıların kaynağı aynı stüdyo olabilir. Daha önce bu tür filtreleri uygulayabileceğiniz bir portal bulmak oldukça zor olsa da, artık bunu tüm Apple Music üzerinden yapabileceksiniz.

Stüdyolara, şarkı yazarlarına ve sezonluk müzisyenlere üyelik

Söz yazarları, yapımcılar ve yayıncılar için ortak bir alan olan "Şarkıların Arkasında" Yaşanacak Sözler. By ve Song Stories gibi orijinal Apple Music içeriği de aktif olacaktır. Şarkıların Arkasında ile şarkı sözü, prodüksiyon stüdyosu, yayın şirketi arayabilecek, bunlardan şarkıları dinleyebilecek, video içerik ve editoryal özelliklere katılabileceksiniz.

Bunlara da Göz Atın

Exxen üyelik iptali nasıl yapılır?

Exxen'e abone olan ancak artık kullanmak istemeyenlerin çoğu ne yapacaklarını bilmiyor. İşte tüm detayları ile Exxen üyelik iptali / Exxen hesap kapatma işlemi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.