Red Dead Online bağımsız bir şekilde satışa sunuldu; Türkiye fiyatı belli oldu

Bildiğiniz gibi Rockstar Games'in popüler oyunu Red Dead Redemption 2'nin bir çevrimiçi modu var. Bu mod daha önce doğrudan oyunun içindeydi ancak geçen hafta çevrimiçi modun ayrı satılacağı duyurulmuştu. Şimdi Online Red Dead bağımsız olarak satışa çıktı. Red Dead Online Satışıyla

Türkiye'de teklif edilen fiyat belli oldu. Şu anda oyun tüm platformlarda aynı fiyata satılıyor. 19 Şubat'a kadar oyun% 75 indirimli ve 39,75 TL'ye satılacak. 19 Şubat 2021'den sonra tüm platformlarda 159,00 TL'ye satılacak. Yurt dışı fiyatında indirimli fiyat 5 $, indirimsiz fiyat 20 $ 'dır. Red Dead Online mağaza sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz:

PlayStation Store Xbox Mağazası Epic Games Mağazası Rockstar Launcher

Maalesef Steam sayfası henüz açılmadı.

Sadece Red Dead Online satın alırsanız ve ardından oyunun hikaye modunu satın alırsanız, isterseniz oyundaki sürümünüzü yükseltebilirsiniz. Oyunu 14 Aralık'a kadar PlayStaiton Plus aboneliği olmadan da çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz. Daha sonra bir Plus aboneliği gerekecektir.

Red Dead Online'ın bağımsız yayınlanması için bir video da paylaşıldı. Aşağıda bulabilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Uyuşturucu kaçakçılığı oyunu Cartel Tycoon’un çıkış tarihi açıklandı

Uyuşturucu kaçakçılığı simülasyonu Cartel Tycoon'un ne zaman ve hangi platformlarda başlatılacağı belli oldu. Oyun 1980'lerde Latin Amerika'da geçiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.