Activision Blizzard Call of Duty modelini genişletiyor

Gelecek hedefini 1 milyar oyuncuya ulaşmak olarak belirleyen Activision Blizzard, bu yönde çalışmalara başladı. Şirket, bu amacı doğrultusunda diğer projelerinde de Call of Duty modelini uygulamayı planlıyor.
Yalnızken eğlenebileceğiniz 10 web sitesi
Activision Blizzard, Call of Duty ile gelirlerini artıracak
Call of Duty franchise'ı şüphesiz 2020'de en iyi yılını yaşayacak ve 30 yıl sonra Activision Blizzard'a eklenecek. elde ettiği en büyük geliri sağladı. Call of Duty'nin bu başarısı, firmayı gelecekte daha fazla büyümeyi teşvik etmek için modelini diğer projelere uygulamaya itti. Konuyla ilgili konuşan Activision Blizzard CEO'su Booby Kotick, şirketin Call of Duty serisine yaklaşımının diğer dizilere örnek teşkil edeceğini belirtti. Kotick, Call of Duty serisinin birçok şubede faaliyet gösterdiği için dönüştüğünü de belirtti.

CEO, Call of Duty'ye yaklaşımlarının franchise'ı her zamankinden daha sosyal hale getirdiğini ve hem oyuncular hem de iş dünyası için iyi sonuçları olduğunu vurguluyor. çizdi. "Arkadaşlarıyla grup halinde oynayan Call of Duty oyuncuları, oyunda üç kat daha fazla saat harcıyor ve diğer oyunculara göre oyun içi içeriğe yaklaşık üç kat daha fazla yatırım yapıyor. Böylece Activision Blizzard'ın gelecekte tüm önemli projelerinde sosyalliğe ön ek vereceği vurgulandı.

Activision Blizzard'ın Call of Duty modelini diğer projelere uygulama planının tüm özellikleri net değil. Ancak şirket bir süredir bu geçişi yapmayı hedefliyor. 2020'de yönetim, sahip olduğu her franchise'a göre mobil oyunlar geliştireceğini defalarca onaylamıştı. ABD'de oyun oynamak için en popüler platformun mobil olduğu düşünüldüğünde, şirketin neden bu yola girdiğini anlamak zor değil. Milyar dolar gelir elde ettiğini belirtelim.

Bunlara da Göz Atın

Amiral gemisi katili Redmi K40 için çıkış tarihi

Xiaomi çatısı altındaki şirketlerden biri olan Redmi, Snapdragon 888 işlemcili telefonu için resmi bir açıklama yaptı. Firma, fiyatı ile dikkatleri üzerine çekecek olan Redmi K40 için çıkış tarihi verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.