Bir YouTuber, 70 Bin Dolar Karşılığında Dünyanın En Büyük PlayStation 5’ini Satın Aldı

Bir YouTuber, üzerinde 100 saat çalışmak ve onu benzersiz bir tasarıma dönüştürmek için dev bir PlayStation 5 satın aldı. Devasa DualSense ile gelen dev PS5 çalışıyor ve oyun oynamak mümkün.

PlayStation 5 nihayet geçtiğimiz yılın en heyecan verici haberlerinden biri olarak yayınlandı ve kendisini heyecanla bekleyen oyun severlerle buluştu. Hala dünyanın birçok yerinde arz sıkıntısı çekse de PS5'i deneyimleme şansı bulanların sayısı az değil ve tahmin edebileceğiniz gibi bu şanslı segment durumdan son derece memnun.

Japonya'da bile tedarik sıkıntısı yaşadık, mağazaların önündeki kuyruklar. izdiham ve 'Neden hiçbir yerde PS5 olmaz?' Soruyu tartışırken bir YouTuber işin büyüklüğünü bambaşka bir seviyeye taşıdı ve kendisine 70 bin dolara dev bir PS5 satın aldı.

3 metre uzunluğunda ve 227 kg ağırlığında dev bir PS5 düşünün:

ZHC adlı YouTube kanalında yayınlanan bir videoyla tanışma şansınız olsun Eriştiğimiz bu PS5, kanal ekibi tarafından özel tasarımlarla 'giyinmek' için satın alındı. Kanal ekibi 3 metre ve 227 kg'lık dev PS5 üzerine iki farklı tasarımdan oluşan bir mural çalışması yaptı.

PS5'in iki farklı yüzünde iki farklı konsept çizen kanal ekibi, bu dev PS5'e renk katmak için toplamda 100 saat harcadı. Sonuç çok iyi görünüyor. Nihayetinde 70 bin dolar ve 100 saate mal olan bir çalışmadan bahsediyoruz.

Bunlara da Göz Atın

YouTube’a beklenen özellik nihayet geldi

Kullanıcılarına her geçen gün daha fazla deneyim sunmak isteyen YouTube, platformunu geliştirmeye devam ediyor. YouTube'un son hamlesi web sürümü için geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.