Fortnite’ta eğlenceli bir yenilik geliyor

Fortnite'ın yeni güncellemesiyle oyuncular oyun içinde görüntülü sohbet etme fırsatına sahip olacak. İlk etapta PC, PS4 ve 5'de mevcut olacak görüntülü sohbet özelliğinden yararlanmak için Epic Games tarafından satın alınan Houseparty adlı ücretsiz uygulamayı kullanmanız gerekecek. Fortnite, görüntülü sohbet özelliği ile oyunculara daha eğlenceli bir deneyim sunmayı hedefliyor.
Konsolda Fornite oynayanlara sevindirici haber
Fortnite, görüntülü sohbet fırsatı sunuyor
olduğunu duyurdu. Yeni sohbet özelliğinden yararlanmak için, Epic Games hesabınıza entegre bir Houseparty hesabınızın olması gerekir. Ayrıca Houseparty uygulamasının yüklü olduğu bir iOS veya Android telefona ihtiyacınız olacak. Telefon kamerasını web kamerası olarak kullanan uygulamada yüzünüzü doğru bir şekilde çerçeveleyip kullanıma hazır hale getireceksiniz.

Geniş bir genç oyuncu grubuna sahip olan Fortnite, şimdilik 13 yaş ve üstü kullanıcılar için görüntülü sohbet özelliğini etkinleştirdi. Öte yandan yüzünüzün görünür olup olmadığını tespit etmek için bir algoritmaya sahip olan Houseparty, yüzünüzü algılayamadığında kameranızı kapatır. Ayrıca, diğer kullanıcılar odanıza katılmayacak ve arkadaşlarınızla birlikte olmak için ekranın altındaki kilide dokunmanız yeterli. Kilitli odayı istediğiniz zaman açabileceksiniz. Epic, konuyla ilgili yaptığı basın açıklamasında, uygulamanın şimdilik sadece PC ve PlayStation için mevcut olduğunu ve gelecekte daha fazla platformu destekleyip desteklemeyeceğini birlikte göreceklerini belirtti.

Bunlara da Göz Atın

Amiral gemisi katili Redmi K40 için çıkış tarihi

Xiaomi çatısı altındaki şirketlerden biri olan Redmi, Snapdragon 888 işlemcili telefonu için resmi bir açıklama yaptı. Firma, fiyatı ile dikkatleri üzerine çekecek olan Redmi K40 için çıkış tarihi verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.