Honor V40 Serisi, Dört Farklı Yonga Setine Sahip Olacak

Huawei'nin alt markası olarak piyasaya sürülen ancak son haftalarda bağımsız bir marka haline gelen Honor'un yeni amiral gemisi akıllı telefonu ortaya çıktı. Güçlü Honor V40 modelleri TENAA üzerinde görüldü ve cihazların teknik detayları paylaşıldı. Raporlar, dört cihazın da farklı yonga setleri tarafından destekleneceğini gösterdi.

Çin merkezli teknoloji devi Huawei'nin bir alt markası olarak lanse edilen ve şirketin bütçe dostu modellerinin lansmanını yapan Honor markası, Shenzhen Zhixin tarafından lanse edildi New Information Technology Co.Ltd, yerel bir konsorsiyuma satıldı. Artık bağımsız bir marka haline gelen Honor, yeni amiral gemisi akıllı telefonlarıyla bu bağımsızlığını kutlayacak. Huawei'den ayrılsa da Huawei çatısı altında başlatılan Honor V40'ın önümüzdeki dönemlerde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Huawei Mate 40 ile benzer özelliklere sahip olduğu söylenen Honor V40 bugün TENAA'da görüldü. Platformda ortaya çıkan Honor V40 serisi ile ilgili ilginç bir detay paylaşıldı.

Honor V40 serisinde dört farklı yonga seti kullanılacak:

TENAA'da Honor V40 hakkında ortaya çıkan bilgiler sınırlı olsa da ilginç bir detay göze çarptı. Açıklanan bilgiler doğruysa Honor V40 serisinin dört farklı modeli olacak ve bu modeller 66 W hızlı şarj desteğine sahip olacak. İlginç olan aslında o değil. İlginç olan kısım, telefonların hepsinin farklı markaların yonga setlerini kullanması. Evet, yanlış duymadınız. Honor V40 serisindeki tüm modeller farklı bir yonga seti ile donatılacak.

Bunlara da Göz Atın

Samsung Galaxy F Serisinin Yeni Üyesi Bir E-Ticaret Sitesinde Gözüktü

Samsung'un geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Galaxy F serisine eklenecek yeni model, Hindistan'daki e-ticaret devinin internet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.