Huawei M-Pen 2 ve hızlı şarj ürünleri tanıtıldı

Mate 40, Mate 40 Pro, Mate 40 Pro +, Porsche Design Mate 40'ın amiral gemileri, Huawei'nin bir ürün geçit törenine sahne olan bugünkü etkinliğinde sahnedeydi. Onunla ilginç aksesuarlar vardı. Huawei M-Pen 2, şirketin en iyi aktif kalemi olarak öne çıkıyor. 4096 baskı hassasiyetine sahip olan stylus, Mate 40 akıllı telefon serisi ve en yeni Huawei tabletleri ile uyumludur. En önemli nokta, birden fazla cihazı desteklemesidir. Böylece cihazları yan yana koyarak daha büyük tuvaller elde edebilirsiniz.

M-Pen 2 kalem 40 güne kadar bekleme süresi sunar. Sürekli yazarsanız, 10 saat içinde şarj edilmesi gerekir. Üst kısmı kaldırılarak Mate 40 dahil birçok yuvadan şarj edilebilirken, 5 dakikalık şarjla 2 saate yakın kullanım süresi elde ediliyor. Kablosuz şarj da vardır. Fiyatı 99 Euro. Huawei ayrıca yeni Mate 40 serisi için hızlı şarj aksesuarları hazırladı. Araçta kullanılmak üzere 66W çakmak şarj cihazı ve 50W kablosuz şarj plakası bunlar ve şirketin en hızlı araç ürünleri arasında yer aldı. Öte yandan 66W hızlı şarj özelliğine sahip 12000mAh SuperCharge taşınabilir şarj istasyonu önümüzdeki haftalarda satışa çıkacak.

Bunlara da Göz Atın

Nubia Red Magic 6 modeli de 18GB RAM sunacak ancak sanal olarak

Nubia Red Magic 6 oyuncu odaklı akıllı telefon, yazılımda 12GB RAM kapasitesini 18GB'a çıkarabilir. Böylelikle oyunlar daha sorunsuz çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.