İsrailli Eski Uzay Güvenlik Şefi, Uzaylıların Var Olduğunu ve ABD ile Anlaştığını Savundu

Uzaylılarla ilgili kafa karıştıran yeni bir iddia, eski İsrail uzay güvenliği şefi Prof. Haim Eshed'den geldi. Uzaylıların var olduğunu ancak insanların hazır olmadığını düşündükleri için ortaya çıkmadıklarını söyleyen Eshed, Donald Trump'ın uzaylıların varlığını anlatmak istediğini ve uzaylıların bunu istemediğini belirtti.

Onlarca yıldır dünyanın en çok tartışılan komplo teorilerinin konusu olan uzaylılar hakkında dikkate değer bir çıkış noktası ortaya çıktı. Eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof.

87 yaşındaki Eshed, onları çok önceden tanıdığını ancak şartların uygun olmadığını söylüyor. Yıllar önce bildiklerini anlatırsa deli olarak görülebileceğini ve hastaneye kaldırılabileceğini belirtiyor. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmadığını söyleyen Eshed, insanların uzaylılara bakışlarının da değiştiğini ifade ederek bildiklerini anlatmaya karar verdi. Bu anlaşmanın konusu uzaylıların Dünya üzerinde çeşitli araştırmalar yapmak istemeleridir. Uzaylıların da tıpkı insanlar gibi davrandıklarını ve evrenin sırlarını anlamaya çalıştıklarını belirten profesör, uzaylıların insanlara yardım etmek istediğini savunuyor.

Bunlara da Göz Atın

NASA’nın İnsanlı Ay Yolculuğu Görevlerini Yapacağı Artemis Projesi İçin Astronot Kadrosu Açıklanacak

NASA, Artemis projesi ile insanlı ay yolculuğu görevlerine devam edecek. Amerika Birleşik Devletleri Başkan Yardımcısı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.