Kadınları Taciz Eden Sapık Hocanın İfadesi Ortaya Çıktı: ‘Bana Kumpas Kuruldu…’

E.B. Karakolda yaptığı ifadede, Burhan D.’yi dini nikahlarını yenilemek için evlerine çağırdıklarını belirterek, zanlının kendilerinden 3 bin 200 lira kefaret parası istediğini ve parayı verdiğini iddia etti. Burhan B.’nin başka bir kadına tacizde bulunduğunu öğrendiğini ifade eden E.B. Eşinin ve kendisinin şüpheli ile yalnız kalmayı kabul etmediğini belirten SB, “Bu kişi parayı aldıktan sonra düğünümüzü öldürdü. Odadan ayrıldım. Bu olay hakkında söylemek zorunda olduğum şey bu.” bir davacı ve bir şikayet. ”

” Geçimimi kiraladığım iki dairemden aldığım parayla kazanıyorum. Yaklaşık 15 gün önce EB karısına ‘Boş ol’ dedi, bu yüzden evliliklerini yenilemek için beni evlerine çağırdılar. Tövbe et dedim. Orada bulunan insanların huzurunda tövbe ettim. Ben dini nikâh almadım, şahıslardan para istemedim. EB istemediğim halde bana 300 lira verdi. Soru sormadığını iddia eden Burhan D., E.B. Bir komplo kurarak para istedi ve vermediği için görüntüleri dağıttı, “Kabul etmedim. Bu zamana kadar kimseyi taciz etmedim.” Bakırköy Adliye Mahkemesi’nde ifadesi alınan Burhan D. , şunları söyledi:Ayrılık yaşadığını ve annesinin evine taşındığını belirterek, “Eşimle barışmak için tekrar geldiğimde eşimle dini nikahımızı yenilemeye karar verdik. Eşim yaklaşık 1.5 ay önce adını Burhan olarak bildiğim kişiyi düğünü yenilemesi için davet etti. Kişi evimize geldiğinde evde üçümüzden başka kimse yoktu. Bizden hatırlayamadığım kefaret parasını istedi. Eşimin sözleriyle bu kişiye 3.300 lira verildi. Kişi parayı alıp karıma dönerek ‘Boş odanız var mı? “Bayanla odada yalnız görüşmem gerekiyor” dedi.

Bunlara da Göz Atın

Korona Nedeniyle Mezar Yeri Kalmadı: Yakınlarının Tabutlarını Evlerinde Saklıyorlar

İtalya'nın Sicilya adasındaki Palermo kentinde koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle hayatını kaybedenlerin gömüldüğü mezarlıklar dolduruldu. Yetkililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.