LG’nin Katlanabilir TV’si, “LG’ye Ortak mı Oluyoruz” Dedirten Fiyatıyla Satışa Çıktı

LG'nin 2018'de çalışan prototipini ilk kez sergilediği Signature OLED R, katlanabilir TV sonunda satışa çıktı. LG'nin memleketinde satılan TV'nin fiyatı sıfır

Güney Koreli teknoloji devi LG, bir süredir katlanabilir OLED TV'nin tanıtımını yapıyor. Firmanın Ocak 2018'de ilk kez çalışan prototipini sergilediği katlanabilir TV'nin bitmiş hali de Ocak 2019'da CES fuarında katılımcılara gösterildi.

LG Signature OLED R TV'nin tam işlevsel durumunun gösterilmesinin üzerinden neredeyse 2 yıl geçti ve cihaz nihayet Kore'de piyasaya sürüldü. LG'nin bu katlanabilir TV'sinin fiyatı, ağzınızı açık bırakmaktan çok daha fazlasını yapabilir.

LG'nin katlanabilir TV'si satışa sunuldu

Alt kısımdaki dikdörtgen şekilli alüminyum tabandan katlanan LG Signature OLED R 87 bin dolar, yaklaşık 645 bin dolar. TL fiyatı ile alıcısını bekliyor. Küçük alanlar için ideal olduğunu söyleyebileceğimiz LG'nin yeni OLED TV'sini satın alabilecek kişilerin küçük apartman dairelerinde yaşaması pek olası değil. Elbette Signature OLED R'nin bu kadar yüksek bir fiyata sahip olmasının tek nedeni katlanabilir olması değil. 65 inç 4K OLED ekran TV, HDR desteğine ve akıllı bir TV'den bekleyebileceğiniz daha birçok özelliğe sahiptir.

Bunlara da Göz Atın

İşlemci satın alma rehberi! Doğru işlemci nasıl seçilir?

İşlemci satın alma rehberi ile uygun işlemcinin nasıl seçileceği, hangi işlemcinin maksimum verimlilik elde edileceği gibi soruları cevaplayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir