PS5’in oyunlarından Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7 ve Ratchet & Clank’in çıkış aralığı açıklandı

PlayStation 5'in piyasaya sürülmesine günler kaldı. Konsolun kendi heyecanı gibi, oyunları da çok heyecan yaratıyor. PlayStation 5'in piyasaya sürülmesiyle birlikte birkaç PlayStation 5'e özel oyunumuz olacak, ancak normalde oyuncular daha fazlasını istiyor.

Geçtiğimiz aylarda birçok oyun PlayStation 5 sunumunda duyurulmuştu ancak maalesef çıkış tarihleri bilinmiyordu. Şimdi en çok beklenen dört PlayStation 5 oyununun çıkış aralığı bir video ile açıklandı. Videoya göre:Considering Demon's Souls ve Marvel's Spider-Man:Miles Morales, bu yıl piyasaya sürülecek, PlayStation 5'in ilk yılında oldukça büyük ve çeşitli oyunlar oynayacağımız görülüyor. başarılı.

SRU me ile 8299 $ 'lık normal fiyattan 5 playstaito 19 Kasım'da Türkiye'den ayrılacak. Dijital versiyon 2021'de Türkiye'ye gelecek ama fiyatı bilinmiyor. Aşağıda belirtilen videoyu izleyebilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Apex Legends’ın yönetmeni oyunun battle royale’in ötesinde olabileceğini söylüyor

İlk olarak 4 Şubat 2019'da yayınlanan battle royale oyunu Apex legneds'in yönetmeni, oyunun battle royale'nin ötesine geçebileceğini düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir