Ryan Reynolds’ın yeni fantastik/macera filmi Free Guy’dan ilginç fragman

Ryan Reynold'un merakla beklenen yeni filmi Free Guy'dan bugün ikinci bir fragman paylaşıldı. İlginç konusu ile dikkatleri üzerine çeken Free Guy'ın iki buçuk dakikalık yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

20th Century Studios tarafından hazırlanan Free Guy, değişiklik olmazsa 11 Aralık 2020'de çıkacak. Ancak pandemi nedeniyle ertelenme ihtimali var. Free Guy'ın yönetmeni ünlü film yapımcısı Shawn Levy'dir. Senaryo Matt Liebermann ve Zak Penn tarafından yazıldı. Free Guy'da Ryan Reynolds'a Taika Waititi, Joe Keery, Jodie Comer ve Channing Tatum gibi isimler eşlik edecek. Başrol oyuncusu Ryan Reynolds, Free Guy'ın kendisi için özel bir yeri olduğunu ve bugüne kadarki en sevdiği film olduğunu söyledi. Reynolds ayrıca Free Guy'ın Geleceğe Dönüş üçlemesinin modern bir versiyonu gibi olduğunu söyledi.

Filmdeki video oyunu Free City olarak adlandırılıyor ve oyunun yapımcısının yakında Free City'yi kullanımdan kaldırma planı var. Bu durumun farkına varan Guy, yapımcıya karşı ilginç bir mücadele için dışarıdan bir oyuncuyla güçlerini birleştirecektir.

Bunlara da Göz Atın

Yukarı Bak (Up) Filminin Uçan Ev Sahnesi, Gerçek Hayatta Simüle Edildi [Video]

Bir YouTube kanalı, Up animasyon filminin ikonik sahnesini simüle etti. Filmdeki gibi boyutları olan bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.