Samsung Galaxy S21+ modelinin CAD çizimleri ortaya çıktı

Samsung Galaxy S21 ve S21 Ultra'nın görüntüleri geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. Şimdi Galaxy S21 + modeli sızdırıldı. MySmartPrice web sitesi, akıllı telefonun üç boyutlu CAD çizimlerini yayınladı.

Aktarılan bilgilere göre akıllı telefon 161.5 x 75.6 x 7.85 mm boyutlarında olacak. Karşılaştırma açısından Galaxy S20 + modelinin 161.9 x 73.7 x 7.8 mm olduğunu hatırlatalım.

Galaxy S21 ve Galaxy S21 + sürümleri aynı kamera konfigürasyonu ile görünecek. Her iki telefon da dikdörtgen kamera birimine yerleştirilmiş üç görüntü sensörüne hizmet edecek. Galaxy S21 + 'nın 6,7 inç düz ekrana sahip olması bekleniyor. Selfie kamerası, ekranın üst kısmındaki deliğe yerleştirilecektir. Pil kapasitesinin 4.800 mAh olacağı da bilgiler arasında yer alıyor. Son bilgilere göre Samsung, Ocak ayı başlarında Galaxy S21 serisini normalden çok daha erken tanıtacak. Dolayısıyla şirket, yeni amiral gemisi telefonlarında her zaman olduğu gibi Şubat ayını beklemeyecek.

Bunlara da Göz Atın

Google, Camera Go uygulamasıyla bütçe dostu telefonlara Gece Modu’nu getiriyor

Teknoloji devi Google, Android Go işletim sistemini çalıştıran bütçe dostu akıllı telefonlar için Camera Go uygulamasındaki Gece Modu özelliğini sunmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir