Samsung’un en uygun 5G telefonu Galaxy A32 5G’nin basın görselleri ortaya çıktı

Samsung'un geçtiğimiz Eylül ayında Avrupa pazarlarında lansmanını yaptığı Galaxy A42 5G akıllı telefonu, şirketin en uygun 5G telefonu oldu. Samsung, 5G özellikli cihazların sayısını artırmak için yeni bir telefon piyasaya sürmeyi planlıyor. Son haberlere göre, yaklaşan Galaxy A32 5G, şirketin yeni en iyi 5G telefonu olacak. Online olarak sızdırılan basın görüntüleri Samsung Galaxy A32 5G'nin tasarım özelliklerini gösteriyor.

Telefonun sızdırılan basın görsellerine bakıldığında ön yüzünde çentikli bir ekrana sahip olacağı görülüyor. Tasarımın en dikkat çekici kısmı arka kamera kurulumu. Samsung Galaxy A32 5G'de 'kamera adası' bulunmazken, kameralar tek tek arka panele yerleştirilmiş. Telefon en az 4 farklı renkte gelecek. Galaxy A32 5G'nin sol tarafında bir SIM kart yuvası var ve sağ tarafta, entegre parmak izi tarayıcısı ve ses ayar düğmesi bulunan bir güç tuşu var. Daha önce sızdırılan görüntüler Galaxy A32 5G'nin 3,5 mm girişe ve altta USB-C bağlantı noktasına sahip olduğunu gösteriyordu.

Daha önce sızdırılan bilgilerde telefon 6.5 inçlik bir ekrana sahip olacak. Dörtlü kamera kurulumunda, birincil kameranın 48MP çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Diğer üç sensörün detaylı özellikleri bilinmemekle birlikte ultra geniş, derinlik ve makro birimler olduğu söyleniyor.

Samsung Galaxy A32 5G, Android 11, Dimensity 720 yonga seti ve 4GB RAM ile Geekbench'te görüldü. Telefon önümüzdeki günlerde çıkacak.

Bunlara da Göz Atın

Nubia Red Magic 6 modeli de 18GB RAM sunacak ancak sanal olarak

Nubia Red Magic 6 oyuncu odaklı akıllı telefon, yazılımda 12GB RAM kapasitesini 18GB'a çıkarabilir. Böylelikle oyunlar daha sorunsuz çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.