Suzuki, Hibrit Teknolojili Vitara ve SX4 S-Cross’u Türkiye’de Satışa Sundu: İşte Fiyatları

Japon otomobil devi Suzuki, Vitara ve SX4 model SUV'ler, hibrit teknolojili S-Cross ekipmanlarını Türkiye'de satışa sundu. Hybrid Vitara 296 bin TL'den, SX4 S-Cross 306 bin TL'den başlayan fiyat etiketine sahip.

Suzuki kısa süre önce Swift Hybrid'in lansmanını yaptı ve Doğan Holding'den yapılan açıklamaya göre marka Swift Hybrid markasının satış rakamlarından memnun kaldı. Markadan yaptığı açıklama ile Suzuki elektrikli otomobil yelpazesini genişletmek istediklerini belirten hibrit teknolojiye sahip SUV modelleri aynı anda Vitara ve SX4 S-Cross otomobillerini satışa sundu.

Jimny, tüm modellerin gelecekteki hibrit sürümlerini hariç tutar

2021 sonu itibariyle otomobil satışına sunmak istedikleri 4 bin hibrit model Suzuki, Türkiye pazarında Jimny hariç tüm modellerin hibrit teknolojisiyle donatılacağını söyledi.

2021 modeli Vitara ve SX4 S-Cross, Suzuki'nin 48V Intelligent Hybrid adlı teknolojisi üzerine inşa edilmiş ve donanım olarak benzinli ve dizel motorlar arasında bir fark olmadığı görülüyor. Suzuki'nin resmi internet sitesinde yer alan fiyat listesine göre yeni hibrit teknolojisine sahip modellerin fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Mitsubishi Outlander PHEV, Dünyada Bir İlki Gerçekleştirdi

Mitsubishi'nin hibrit elektrikli crossover modeli Mitsubishi Outlander PHEV, Rebelle Rallisini tamamlayan ilk elektrikli crossover. Hibrit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.