TÜBİTAK 29 personel alımı yapacak

TÜBİTAK, Bilgi ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi'ne (BİLGEM) bağlı Kamu Sertifikasyon Merkezi (KAMU-SM), Marmara Araştırma Merkezi'ne bağlı Teknoloji Transferi ve Sanayileşme Başkan Yardımcısı ve Malzeme Enstitüsü bünyesinde 29 personel istihdam edecek. (MAM).

İş başvuruları 12 Ekim tarihine kadar TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi "https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr" üzerinden yapılabilir.

Personel alımı için gerekli şartlar ve süreçler kurumsal web sitesi "www.tubitak.gov.tr" adresinde yer alacaktır. Ayrıca Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesinden bilgi alabildi. Kurumun Resmi Gazete'de yayımlanan açıklamasına göre TÜBİTAK BİLGEM'e alınacak personelden 24'ü KAMU-SM'de, 3'ü ise Teknoloji Transferi ve Sanayileşme Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak. MAM Materials Institute bünyesinde 2 personel istihdam edilecektir.

Bunlara da Göz Atın

“Başlat” komutunu alan yerli robot her yeri sterilize ediyor

Konya'daki bir firmanın ürettiği "start" komutunu aldıktan sonra insana ihtiyaç duymadan haritalanan lokasyona girerek çalışan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir