Days Gone’ın PC Sürümü Duyuruldu [Sistem Gereksinimleri de Açıklandı]

Sony, 2019'da PlayStation 4 için özel olarak piyasaya sürülen Days Gone'un PC sürümünün yolda olduğunu doğruladı. Oyunun Steam üzerinden listeleme sayfasına ulaşan firma, oyunun çıkış tarihini ve sistem gereksinimlerini de duyurdu.

PlayStation 4 sahipleri 2019'da çok sevilen bir oyunla tanıştı. "Days Gone" adlı bu oyun, küresel bir salgının ardından yaşanan olayları ve oyuncuların ABD'nin tehlike dolu topraklarında hayatta kalmaya çalıştığını anlatıyor. Bir süre önce bu oyunun PC'ye geleceği söylendi ve bu iddialar reddedildi. Ancak aslında yalan olan inkar idi. Bu oyun PC için yeniden tasarlanıyor ve oyuncular önümüzdeki aylarda Days Gone oynamaya başlayabilecek.

Days Gone'un PC'deki geleceği şahsen Sony tarafından onaylandı. Geçtiğimiz saatlerde oyunun Steam üzerinden listeleme sayfasını aktif hale getiren firma, Days Gone'un hem çıkış tarihini hem de sistem gereksinimlerini açıkladı. Buna göre, Deacon St. John'un maceralarına dahil olmak isteyenler, nispeten güçlü bir bilgisayara ihtiyaç duyacaklar.

Day Gone, en önemlisi grafikleriyle

Days Gone, PlayStation 4 için piyasaya çıktığında hem grafikleri hem de oynanış mekaniği ile oyuncuları büyüledi. Benzer bir durum özellikle grafik açısından PC oyuncuları için de geçerli gibi görünüyor. Çünkü Bend Studio'nun Steam'de paylaştığı görüntüler, Days Gone'un düzgün grafiklere sahip olacağını açıkça gösteriyor.

Bunlara da Göz Atın

Ubisoft, 89 TL Değerindeki Trials Rising’i Ücretsiz Yaptı

Ubisoft, 2021'e girmeye hazırlanırken her gün yeni bir oyun veya DLC veriyor. Bugünün bedava oyunu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir