Xbox özel oyunu Halo Infinite, ilkbahar 2021’de çıkabilir

Xbox'ın özel oyun serilerinden Halo'nun Microsoft tarafından yayınlanan ve 343 Industries tarafından geliştirilen yeni oyunu Halo Infinite'in çıkış tarihi açıklanmış olabilir.

2018'de Xbox One ve PC için duyuruldu, ancak daha sonra Xbox Series X / S'ye de duyurulan ve yeni nesil konsolların çıkış oyunu olduğu söylenen yeni nesil Xbox Halo Infinite, bildiğiniz ve yapabileceğiniz gibi ertelendi. konsolların piyasaya sürülen oyunu olamaz. Oyunun ertelenmesinin ardından oyunda çalışan birkaç isim ayrıldı. Oyunun şu anda resmi bir çıkış tarihi bulunmuyor ancak 2021'de çıkması bekleniyor. Oyunun ana karakteri Master Chief'i hareket yakalama teknolojisi ile oynayan Bruce Thomas, oyunun bittiğini ve ilkbahar aylarında çıkacağını söyledi. 2021. Tabii bunun resmi bir açıklama olmadığını belirtelim. Ancak son haberlere bakarsak, oyunun 2021'in ilk yarısında çıkmasını beklemek yanlış olmaz. Halo Infinite; Xbox Serisi, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. Ayrıca oyun piyasaya çıktığı gün Xbox Game Pass sistemine eklenecek.

Bunlara da Göz Atın

Uyuşturucu kaçakçılığı oyunu Cartel Tycoon’un çıkış tarihi açıklandı

Uyuşturucu kaçakçılığı simülasyonu Cartel Tycoon'un ne zaman ve hangi platformlarda başlatılacağı belli oldu. Oyun 1980'lerde Latin Amerika'da geçiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir