Galaxy Buds Pro tasarımıyla nefes kesti

Samsung, Galaxy Unpacked 2021 Etkinliğinde yeni nesil kablosuz kulaklık Galaxy Buds Pro'yu tanıttı. Yeni nesil ergonomik tasarımı ile daha uzun dinleme süresi vadeden kulaklık, geliştirilmiş ses kalitesiyle öne çıkıyor. İşte özellikleri ile dikkat çeken Galaxy Buds Pro'nun fiyatı ve öne çıkan özellikleri!
İşte Samsung'un yeni amiral gemileri (video)
Samsung Galaxy S21 tanıtıldı! İşte özellikler ve fiyat
Galaxy Buds Pro'nun öne çıkan özellikleri ve satış fiyatı
Galaxy Buds ailesinin en yeni üyesi Galaxy Buds Pro, yeni nesil tasarım anlayışıyla karşımıza çıkıyor. Samsung'un daha iyi ses kalitesi ve gürültü engelleme özelliğine sahip kablosuz kulaklığı, teknik özellikleriyle dikkat çekiyor.

Daha az kulak çıkıntısı olan yeni kulaklık, ergonomik bir tasarım yaklaşımını benimser. Ayrıca Samsung, yeni nesil kulaklık seti Galaxy Buds Pro ile yüzde 99'a varan aktif gürültü engelleme (ANC) desteği sunuyor.

Sesinizi arka plandaki gürültüden ayırmak için sesinize odaklanan özel bir Ses Alım Birimi (VPU) bulunan Buds Pro, iki çıkışlıdır. İçeride toplam üç mikrofon var. Ayrıca, bu mikrofonlardan biri, ortam seslerine yardımcı olmak için yüksek bir sinyal-gürültü oranına (SNR) sahiptir. Ayrıca Samsung'un yeni nesil kablosuz kulaklığı "Wind Shield" teknolojisine sahip. Bu sayede rüzgar gibi dış etkenlerin aramalarınızı kesintiye uğratmasını engelleyen yeni kulaklık, daha iyi bir konuşma deneyimi vaat ediyor.

Galaxy Buds Pro'nun fiyatı ve teknik detayları
Ses açısından daha derin bas sunan yeni nesil kablosuz kulaklık, 11mm woofer ve 6.5 mm tweeter ile çok az distorsiyonla net bir ses vaat ediyor. Ayrıca Samsung Galaxy Buds Pro, Dolby Head Tracking teknolojisiyle desteklenen 360 Derece Ses özelliği sayesinde gerçekçi ve sürükleyici ses kalitesi sunuyor.

Tam şarjla 8 saate kadar oynatma süresi vaat eden kablosuz kulaklık, şarj kutusu sayesinde 20 saat yedek güç alabiliyor. Son olarak Galaxy Buds Pro'nun IPX7 su geçirmezlik sertifikasına sahip olduğunu da belirtelim.
Samsung SmartTag tanıtıldı! İşte özellikler
Galaxy S21 Plus sahnede:İşte özellikleri ve fiyatı
Yenilenmiş ve daha ergonomik bir forma sahip en yeni Samsung kulaklık, Galaxy Buds Pro 15 Ocak'ta 1.599 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Galaxy Buds Pro'nun detaylı teknik özelliklerine bir göz atın.

Bunlara da Göz Atın

Çin’in iki büyük teknoloji şirketi mahkemelik oldu

ByteDance, WeChat ve QQ üzerindeki Douyin'deki içeriğe insanların erişimini engelleyerek Tencent'in ülkenin antitröst yasalarını ihlal ettiğini iddia etti ve dava etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir