Huawei Mate X2 için ertelenen çıkış tarihi

Geçtiğimiz aylarda Huawei Mate X2'nin çıkış tarihinin ertelendiğini duyurmuştuk. Huawei'nin yeni katlanabilir ekranlı telefonunda yine bir gecikme var. Huawei, Mate Xs modeli için etkinlik tarihinin yer aldığı bir poster yayınladı. Mate Xs modelinin Şubat ayında tanıtılması beklenirken, bu ay tanıtılması beklenen Mate X2 modeli için herhangi bir tarih verilmedi.
Huawei Mate X2'nin tasarımı açıklandı
Huawei Mate X2 çıkış tarihi yine ertelendi
Yeni bir bilgiye göre Huawei Mate X2 çıkış tarihi yine Twitter'da daha önceki sızıntılarıyla bilinen Teme'yi (RODENT950) erteliyor, telefonun lansman tarihinin ertelendiğini ancak henüz başka bir tarih verilmediğini bildirdi.

Daha fazla ertelenen lansman, bu sefer Mate X2, başlangıçta bu ay plannet sürümü ancak şu anda ertelendi. # HuaweiMateX2
– Teme (特米) ? (@ RODENT950) 6 Ocak 2021

Telefonun lansmanını ertelemesinin nedeni bilinmemekle birlikte, tahminler bunun Huawei tarafının karşılaştığı tedarik sorunları ile ilgili olduğunu söylüyor. Bir başka söylenti de, Huawei'nin Kirin 9000 işlemcisi de dahil olmak üzere stok sorununu ertelediği ve pazarı kontrol ettiği yönünde.

Daha önceki söylentiler, telefonun Samsung'un Galaxy Z Fold 2 telefonu gibi doğru katlanmış bir tasarıma sahip olacağını ileri sürdü. Son haberlere göre Mate X2'ye ait olduğu söylenen telefon tasarımı, katlanarak açılan bir yapıya sahipti. Telefonla ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ettikçe sizlere de aktarmaya devam edeceğiz.

Huawei Mate X2'nin böyle görünmesi bekleniyor [/ caption]

Bunlara da Göz Atın

Samsung, Canavar Gibi Bataryası Olan Yeni Telefonu Galaxy F62’yi Duyurdu

Samsung, Galaxy F62 adlı yeni telefonunu duyurdu. Galaxy Note 10 işlemcisinden güç alan cihaz, RAM'i, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.