Hem şık hem kullanışlı: TCL Wearable Display

Orta segment akıllı telefon pazarında kendini kanıtlamış olan TCL, giyilebilir teknolojideki adımları ile dikkat çekiyor. Project Archery olarak adlandırılan ve geçtiğimiz yıllarda özellikleriyle dikkat çeken proje TCL Giyilebilir Ekran adıyla tekrar gündeme geldi.
TCL 20 5G ve TCL 20 SE tanıtıldı:İşte özellikler
Göz alıcı güneş gözlüğü TCL Giyilebilir Ekran
Teknoloji dünyasına yakın Google Glass ile uyandıran akıllı gözlükler henüz hayatımıza tam olarak girmeyi başaramadı. Snapchat ve Microsoft gibi firmaların başarısız girişimleri nedeniyle akıllı gözlük pazarı beklentileri karşılayamadı.

Hem yüksek fiyat etiketleri olan akıllı gözlükler hem de 2020 yılında tanıtılan Huawei Eyewear II, kullanıcıların fiyatlarının yüksek olması nedeniyle eleştirildi.

TCL, benimsenmesinin altını çizerek, 100 inç TV'ye eşdeğer bir sanal ekran vaat ediyor. Şık tasarımıyla öne çıkan Giyilebilir Ekran, 1080p OLED ekranla karşımıza çıkıyor. 140 derecelik görüş açısına sahip olan modelde pil bulunmuyor. USB Type-C bağlantı noktasına sahip aksesuar, bir bilgisayara ve akıllı telefona bağlanabilir ve ekran paylaşımı gerçekleştirebilir. Henüz fiyatı bilinmeyen cihazın bu yıl satışa çıkacağı belirtiliyor.

Bunlara da Göz Atın

Amiral gemisi katili Redmi K40 için çıkış tarihi

Xiaomi çatısı altındaki şirketlerden biri olan Redmi, Snapdragon 888 işlemcili telefonu için resmi bir açıklama yaptı. Firma, fiyatı ile dikkatleri üzerine çekecek olan Redmi K40 için çıkış tarihi verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.