The Witcher 2. Sezon İcin İlk Fotoğraflar Paylaşıldı

Paylaşılan fotoğraflar ile Henry Cavill'in yani Geralt of Rivia'nın ikinci sezonda hangi kostümü giyeceği belli oldu. Dizinin yapımcısı Lauren S. Hissrich'in paylaştığı görselin yanı sıra dizinin yeni sezon çekimlerinin de devam ettiğini ve önümüzdeki yıl yeni sezonun yayınlanacağını müjdeledi.

The Witcher yapım ekibine yakın bir kaynak, dizinin 2021'de çıkacağını öngörüyor. Ancak son gelişmeler göz önüne alındığında dizi hayranlarının bir süre bekleyeceğini tahmin ediyoruz. Bildiğiniz gibi dizinin yeni sezonunun çekimleri koronavirüs nedeniyle ertelendi. Dizinin ikinci sezonunun da bu gecikme nedeniyle ertelenebileceği iddia edildi. Şimdilik yeni sezonun ne zaman yayınlanacağına dair resmi bir açıklama yapılmadı.

Netflix, yeni çekimleri yeni başlayan dizinin ikinci sezonunun ilk fotoğraflarını paylaşırken, The Witcher Sezon 2 için beklentiler devam ediyor.

The Witcher 2. Sezon Görüntüler:

The Witcher'ın ikinci sezonundan Geralt'ın görüntüleri Netflix'in resmi Twitter hesabında paylaşıldı.

Bunlara da Göz Atın

Ryzen 5000 İşlemciler ve Zen 3 Mimarisi Hakkında Her Şey

Yeni nesil Ryzen 5000 masaüstü işlemcilerin özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu. AMD, uzun süredir devam eden söylentiler ve bekleyiş ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir