Xiaomi, Yeni Boyundan Bağlı Bluetooth Kulaklığını Duyurdu

Xiaomi, boyuna takılan yapısı sayesinde tek şarjla daha uzun kullanım süresi sunan Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro'yu duyurdu.

Yeni bir basın etkinliği düzenleyen Xiaomi, yeni boyun bandı Bluetooth kulaklığı Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro'yu duyurdu. Daha iyi bir sesli konuşma ve müzik deneyimi için aktif gürültü iptali, Bluetooth 5.0 bağlantısı ve 10 mm bas sürücüleri ile kulaklık, daha iyi bir oyun deneyimi için düşük gecikme süresine sahiptir.

Aktif gürültü engelleme özelliği, çevredeki seslerin 25 dB olmasına izin verir. yukarı bastırırken; Çift mikrofonlu çevresel gürültü engelleme (ENC), sesli aramalarda gürültüyü yüzde 90'a kadar bastırır. Özellikle ENC özelliği, son derece iyi bir ses kalitesinde sesli aramaların yapılmasını sağlar.

Mi Boyun Bantlı Bluetooth Kulaklık Pro, 20 saate kadar müzik deneyimi vaat ediyor

Boyun bantlı bir kulaklık olmasına rağmen sadece 36 gram ağırlığında olan Mi Boyun Bantlı Bluetooth Kulaklık Pro, IPX5 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı önemli miktarda koruma sağlar. Aramaları cevaplamak veya reddetmek için fiziksel tuşlara sahip olan kulaklık, alternatif olarak ses kontrolü sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir