86 TL değerinde iki oyun Epic Store’da ücretsiz oldu

Epic Games Store, ücretsiz oyun kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta toplam değeri 86 TL olan iki farklı oyun ücretsizdi. Elite Dangerous ve The World Next Door oyunlarını önümüzdeki hafta ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Elite Dangerous elbette bu haftanın öne çıkan oyunu. Çok oyunculu bir uzay simülasyonu olan Elite Dangerous, özellikle PC'de çok canlı bir topluluğa sahip. Görsel kalitesiyle dikkat çeken Elite Dangerous'ta oyuna küçük bir uzay gemisi ile başlıyorsunuz ve zamanla Samanyolu Galaksisinde adınızı büyütmeye çalışıyorsunuz. Bu süreçte, etkileyici ve ilginç uzay gemileri satın alabilir ve çeşitli ticaret, korsanlık, galaksi keşfi ve madencilik yapabilirsiniz. Elite Dangerous'un 'açık dünyası' Samanyolu Galaksisi canlı bir ekonomi, savaş bölgeleri ve hatta gizemli uzaylı tehditleri içerir.

Elite Dangerous için büyük bir genişleme paketi 2021'in başlarında piyasaya sürülecek. Elite Dangerous:Odyssey adlı paket oyuna yüzlerce yeni özellik getiriyor. Şimdi bu büyük güncellemeden önce Elite Dangerous evrenine adım atmanın tam zamanı.

Bu haftanın diğer oyunu The World Next Door olacak. Oyunla ilgili yorum:

"Duygusal hikaye anlatımından ve animasyonların ve bağımsız oyunların heyecan verici aksiyonundan esinlenen The World Next Door, kendisini evinden uzakta Emrys'in büyülü ve gizemli dünyasında bulan asi genç Jun'un hikayesini anlatıyor. Varolmayan renkli yaratıklarla karşılaşıldı , Jun, zamanı dolmadan eve dönecek yeni arkadaşlarına güvenmeyi öğrenmeli Kampanya 26 Kasım 19:00'da sona erecek.Epic Games Store'un önümüzdeki hafta ücretsiz olarak vereceği oyunlar da duyuruldu:Mudrunner.

Bunlara da Göz Atın

Uyuşturucu kaçakçılığı oyunu Cartel Tycoon’un çıkış tarihi açıklandı

Uyuşturucu kaçakçılığı simülasyonu Cartel Tycoon'un ne zaman ve hangi platformlarda başlatılacağı belli oldu. Oyun 1980'lerde Latin Amerika'da geçiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir