Albayrak’ın ‘Döviz Kuruna Bakmıyorum’ Sözlerine Akit’ten Bile Tepki Geldi: ‘Giydiğiniz Ceket Dolarla Geliyor’

Aksarı sözlerine şöyle devam etti:"Bakan bu açıklamayı yaparken giydiği ceket ve kullandığı kalem bile bu ülkeye dolar ile geliyor. Bu üreticiler para çok olduğunda ne yapacaklar, nasıl nefes alacaklar. Bakanın durumu kabul edilebilir bir durum değil. Temel Karamollaoğlu'nu eleştiriyoruz… Ama haklı adamım. Bir ülkenin Maliye ve Hazine Bakanı döviz kurunun benim için önemli olmadığını açıklayabilir mi bilmiyorum. ”

Dünya gazetesi yazarı ve yönetim kurulu başkanı Hakan Güldağ, artan döviz kurunu Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a anlattı Güldağ, Bakan Albayrak'ın "Para benim için önemli değil, oraya bakmıyorum. Sektörümüz güçlü. Döviz kuru artık bizim elimizde. "

" Bakan Albayrak'tan bahsediyorum. "Döviz kuru benim için önemli değil. Ne demek istiyorsun?" Aksarı, Albayrak'a "Nasıl iş yapacaksın?" Akit TV'de yayınlanan "Gün Başlıyor" programını sunan Serkan Aksarı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın döviz kuru yorumuna tepki gösterdi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın "Kur benim için önemli değil" açıklaması Kanalda sabah programı yapan Serkan Aksarı, Bakan Albayrak'a, "Giydiği ceket ve kullandığı kalem bile buraya geliyor ülke ile dolar ".

Bunlara da Göz Atın

Korona Nedeniyle Mezar Yeri Kalmadı: Yakınlarının Tabutlarını Evlerinde Saklıyorlar

İtalya'nın Sicilya adasındaki Palermo kentinde koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle hayatını kaybedenlerin gömüldüğü mezarlıklar dolduruldu. Yetkililer …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir