Simülasyon komedi oyunu Kill It With Fire, mobil cihazlara geliyor

TinyBuild tarafından yayınlanan ve Casey Donnellan Games tarafından geliştirilen komedi simülasyon oyunu Kill It With Fire, mobil cihazlara geliyor.

Daha önce PC için piyasaya sürülen oyun sadece iOS ve Android için değil, aynı zamanda PlayStation 4, Xbox One ve Switch için de geçerli. için de duyuruldu. Oyun, 4 Mart'ta App Store ve Google Play'de ücretsiz olarak yayınlanacak. Oyunun videosunu, tanıtım yazısını ve mağaza sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Ateşle Öldür

tinyBuild

Simülasyon

Cihaza bağlıdır

İnsanın en eski ve ölümcül düşmanı örümcekler. Lisanslı Kill It With Fire imha edici olarak savaşmanın zamanı geldi! Cephaneliğinizi toplayın ve bu sekiz ayaklı tehdidin peşinde zaman, uzay ve varoşlarda seyahat edin ve bu sırayla gitmenize gerek yok.

Örümcekleri yenmek için onların tek zayıf yönlerini kullanmalısınız:ATEŞ. Veya mermiler. Ya da patlayıcılarla, ninja yıldızlarıyla falan ezmek … Aslında neredeyse her şey. Ancak bu, her şeyin kolay olacağı anlamına gelmez. İlk önce örümcekleri bulmalısın. Avınızı yüzlerce saklanma yerinde bulmak için son teknoloji eklem bacaklı izleme teknolojisini kullanın. Sonra her şeyi ateşe verin ve bittiğinde örümceği tavayla parçalayın. Kesin sonuç almanın tek yolu budur.

Bunlara da Göz Atın

Macera oyunu NUTS ve bulmaca oyunu Spire Blast, Apple Arcade için yayınlandı

Apple cihazlarının abone olduğu aylık oyun platformu Apple Arcade'e iki yeni oyun eklendi: NUTS ve Spire Blast. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir