Spider-Man 3 filmi için kötü adam belli oldu!

Örümcek Adam 3 filmi için koronavirüs sonrası sarkma konuşuluyor. Film hakkında henüz bir detay ortaya çıkmasa da filmin kötü karakteri ortaya çıktı. Hayranların iyi tanıdığı karakter daha önce The Amazing Spider-Man 2 ile karşımıza çıktı.
Örümcek Adam 3 filminin kötü adamı kim oldu? . Koronavirüs salgını nedeniyle sarkan çekimlere rağmen film için hazırlıklar devam ediyor.
Asas
Holywood Reporter'a göre The Amazing Spider-Man 2 filminde rol alan Electro, bu filmde yine Spider Man ile karşılaşacak. Güzel olan şey, Jamie Foxx'un karakteri yeniden oynayacak olması.

Henüz Marvel Spider-Man 3 filminde nasıl bir hikaye ile karşılaşacağımız belli değil. Peter Parker'ın avukatı Matt Murdock'un da filmde yer alması bekleniyor. Ayrıca Matt Murdock karakterinin filmde sadece avukat olarak yer alacağı iddiaları arasında yer alıyor. Ancak filmde Electro dışında başka kötüler de görünebilir. Belki de Daredevil karakteriyle birlikte aynı olay örgüsünün diğer kahramanları filmde görünebilir. Yine Örümcek Adam'ın kötü şöhretli düşmanı Kingpin gibi sürprizler de hayranların beklentileri arasında. Filmin yeni bir sarkma olmadıkça 17 Aralık 2021'de vizyona girmesi bekleniyor.

Yeni Spider-Man 3 için kötü adam olarak ortaya çıkan Electro karakteri sizi ne kadar heyecanlandırdı dersiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bunlara da Göz Atın

Ryzen 4900H işlemcili Lenovo Legion Slim 7 tanıtıldı

Oyun bilgisayarı Lenovo Legion Slim 7 tanıtıldı. Peki Lenovo Legion Slim 7'nin özellikleri ve fiyatı nasıl? Detaylar haberimizde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir