11 Gündür Akvaryumun İçinde Duran Samsung Galaxy S21, Hala Çalışır Durumda

Photo Owl Time Lapse adlı bir YouTube kanalı, Samsung Galaxy S21'in IP68 su geçirmezlik sertifikasını test etmek için telefonu bir akvaryuma yerleştirdi. Yaklaşık 11 gündür akvaryumda bulunan akıllı telefon, yavaş yavaş arızalanmaya başlamasına rağmen hala çalışıyor.

Photo Owl Time Lapse adlı bir YouTube kanalı, akvaryumda yaklaşık 11 gün bekletilen Samsung Galaxy S21'in görüntülerini canlı yayınla paylaşıyor.

Akıllı telefonu akvaryuma koymanın ne kadar mantıklı olduğu tartışılıyor ancak bu kanalın öğrenmeye çalıştığı şey Galaxy S21'in suda ne kadar dayanıklı kaldığı. Telefon kırılıncaya kadar canlı yayına devam edecek olan kanalın yayınına göre telefon, 11 gündür suda kalmasına rağmen ateşli bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Şimdiye kadar en çok hasar gören yer hoparlörler oldu

Samsung, IP68 sertifikasına sahip Galaxy S21'in 30 dakika boyunca 1,5 metre derinlikte suya dayanıklı olduğunu, telefonun suyla temas ettikten sonra sorunsuz çalışacağını belirtti. Bu iddiayı biraz zor koşullarda test etmek isteyen kanal, Galaxy S21'i tıpkı bir balık gibi akvaryumun altına yerleştirdi.

Bunlara da Göz Atın

MSI, Bütçe Dostu GeForce RTX 3070 Twin Fan Modelini Duyurdu

Donanım üreticisi MSI, yeni uygun fiyatlı grafik kartı modeli GeForce RTX 3070 Twin Fan'ı duyurdu. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir