Samsung TV’lere TikTok Uygulaması Geliyor

Samsung, TikTok ile yaptığı işbirliği kapsamında sosyal platformun tam ekran uygulamasının onu akıllı TV'lerine taşıyacağını duyurdu. Önümüzdeki günlerde Avrupa'da satışa sunulacak Sero TV ile başlayacak süreç daha sonra 2018 ve daha yeni TV modellerine yayılacak. Ayrıca 2021 yılına kadar tüm Samsung televizyonları TikTok'u çalıştırabilecek.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, son yılların en popüler sosyal medya ağlarından biri olan TikTok ile işbirliği yaptığını duyurdu. Bu işbirliği kapsamında TikTok akıllı TV uygulaması Samsung'un akıllı TV'lerine gelecek. İlk olarak Samsung Sero TV ile kullanıcıların beğenisine sunulacak olan uygulama, ilerleyen zamanlarda 2018-2020 model Samsung TV'lerde yayınlanmaya başlayacak. Samsung Sero TV, bir yıldan uzun bir süre önce duyurulmuştu. Bu TV'yi benzersiz kılan, dikey olarak da kullanılabilmesidir. Önümüzdeki günlerde Avrupa'nın bazı ülkelerinde satışa sunulacak olan televizyon, TikTok uygulaması sayesinde daha da ilgi çekebilir.

TikTok, Samsung Sero TV'de tam uyumlu çalışacaktır

Edinilen bilgiye göre TikTok'un Samsung televizyonları için geliştirdiği uygulaması Sero TV'de. Hem yatay hem de dikey olarak kullanılabilir. Bu sayede kullanıcılara daha da etkileyici bir deneyim sağlanacaktır. Bu şekilde, TikTok kullanıcıları çoğunlukla "komik" videolar izlemelerine rağmen, kendin yap videoları en iyi Samsung Sero TV'de izlenecektir. Ayrıca kullanıcılar Samsung TV uygulamasında TikTok'un mobil uygulamasının tüm işlevlerini kullanabilecekler.

Bunlara da Göz Atın

MSI, Bütçe Dostu GeForce RTX 3070 Twin Fan Modelini Duyurdu

Donanım üreticisi MSI, yeni uygun fiyatlı grafik kartı modeli GeForce RTX 3070 Twin Fan'ı duyurdu. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir