iPhone 12’lerin Ön Sipariş Programı, Bu Yıl İlk Kez Aynı Anda Başlayacak

Apple, iPhone 12 ön sipariş ekranını bazı ülke pazarları için hazır hale getirdi. Web sitelerindeki bir güncelleme fark edilmedi. Çünkü Apple, bu yıl ilk kez iPhone 12'nin ön siparişlerini yerel saate değil, koordineli evrensel saate göre başlatacak.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, dün itibarı ile hayranlarının uzun süredir beklediği etkinliği gerçekleştirdi. Şirket, bu etkinlik kapsamında iPhone 12 ailesini tüketicilerle buluşturdu. Tüketiciler artık yeni iPhone'larına sahip olmak için günleri sayıyor. Ancak Apple bu yıl ön siparişler için farklı bir yöntem kullanmaya karar verdi. Buna göre belirli ülkelerdeki tüm tüketiciler aynı anda iPhone 12 serisini sipariş edebilecek. İPhone 12 serisinden önce Apple genellikle her ülkenin yerel saatine göre hareket ediyordu. Tüketiciler, ülkelerinin yerel saati gece yarısı geldiğinde yeni iPhone modeli için ön sipariş verebildiler. Ancak bu sefer durum böyle olmayacak. Dünyanın her yerinden tüketiciler aynı anda iPhone siparişi vermeye çalışacak. Apple tarafından yapılan açıklamalara göre iPhone 12 ve iPhone 12 Pro, 16 Ekim Cuma gününden itibaren bazı ülkelerde ön siparişe açılacak. Tüketiciler 6 Kasım'dan itibaren iPhone 12 mini ve iPhone 12 Pro Max'e erişebilecek. Ayrıca az önce de bahsettiğimiz gibi, dünyanın her yerinden tüketiciler bu akıllı telefona sahip olmak için aynı anda bilgisayar başında olacaklar.

Bunlara da Göz Atın

Samsung Galaxy F Serisinin Yeni Üyesi Bir E-Ticaret Sitesinde Gözüktü

Samsung'un geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Galaxy F serisine eklenecek yeni model, Hindistan'daki e-ticaret devinin internet …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir