Samsung Galaxy F Serisinin Yeni Üyesi Bir E-Ticaret Sitesinde Gözüktü

Samsung'un geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Galaxy F serisine eklenecek yeni model, Hindistan'daki e-ticaret devinin internet sitesinde yer aldı. Telefon için oluşturulan tanıtım sayfasında teknik bilgi paylaşılmadı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yaklaşık 5 ay önce yepyeni bir akıllı telefon serisine imza attı. Şirket, Hindistan'da düzenlenen etkinlikte yeni Galaxy F serisini piyasaya süren Galaxy F41'i tanıttı. Telefon, uygun bir fiyat etiketi ile Hindistan'da satışa sunuldu. Samsung'un Hintli kullanıcıları hedeflediği Galaxy F serisinin yeni üyesi hakkında ilk bilgiler önümüzdeki haftalarda yavaş yavaş gelmeye başladı. Bu telefonun Samsung Galaxy F62 adını bile taşıyacağı neredeyse kesindi. Bugün önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen yeni model, Hindistan'daki dev e-ticaret sitesinde kendini gösterdi.

Galaxy F serisinin yeni üyesi çok yakında geliyor:E-ticaret sitesi Flipkart, Samsung Galaxy F62 için bir tanıtım sayfası hazırladı. Telefonun adı tanıtım sayfasındaki görsellerde yer almasa da, "8 Ocak'ta öğrenmek için geri gelin! İfadesi bulundu. Telefonun hangi model olduğu konusunda da büyük bir ipucu vardı. Bu ipucu oldu" Galaxy F41 ile kullanılan Full On (Full Speed) "açıklaması.

Tabii ki telefonun isminin yer almadığı sayfada hangi donanım parçalarının bizi karşılayacağı paylaşılmadı. Ancak sayfadaki görseller telefonun dörtlü kamera kurulumuna sahip olacağını gösterdi.Ayrıca telefonun arka tarafında parmak izi okuyucunun olmaması da sensörün ekranın altında olacağının bir işareti oldu.

Bunlara da Göz Atın

Samsung Galaxy S21 Ultra’nın Kutusundan Neden Şarj Cihazı Çıkmıyor?

Samsung Müşteri Deneyimi Ofisi Başkanı Patrick Chomet, yeni nesil Galaxy S21'lerin neden şarj cihazı ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir