Logitech G502 HERO, Dünyanın En Çok Satan Oyuncu Mouse’u Oldu

Ergonomik tarafta, Logitech G502 HERO ayrıca dokulu kauçuk yan düğme tutamakları ve güncellenmiş bir örgülü kablo sunar. Omron ile işbirliği içinde geliştirilen Farenin mekanik anahtarı 50 milyon tıklamaya dayanabilir. Bununla birlikte, Logitech G502 HERO'nun toplam ağırlığı ve farenin denge merkezi, ayarlanabilir ağırlıkların yerleşimine bağlı olarak değiştirilebilir.

Dünyanın en çok satan oyun faresi Logitech G502 HERO, profesyonel e-spor oyuncularına yüksek hız ve performans vaat ediyor.

Logitech G, oyun hayranlarına sunduğu ürünlerle adından söz ettiriyor. Logitech G'nin yeni nesil HERO 25K sensörü (Yüksek Verimlilik Dereceli Optik) ile güncellenen G502, aynı zamanda dünyanın en çok satan oyun faresi olarak bilinir. 25.000 DPI yüksek hassasiyet sunan G502 HERO, güncellenmiş tarama algoritması sayesinde hızlanma, yumuşatma veya filtreleme olmadan tüm DPI seviyelerinde çalışabilir. Fare ayrıca LIGHTSYNC RGB teknolojisi, programlanabilir 11 tuş, isteğe bağlı olarak mevcut olan ek 5 ağırlık ve örgülü kabloyla dikkat çekiyor.

G502'N'den bu yana ilk gün oyuncuların gözdesi Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Leech, "Dünyanın en çok satan oyuncusu Fareye sahip olduğumuz için çok mutluyuz. Türkiye ve her zaman daha mükemmel diyerek çalışmalarımıza devam etmemizin çok önemli olduğuna inanıyoruz. "Farklı oyun tarzlarına uyum sağlayabilen G502 HERO, komutları ve makroları özelleştirmek için 11 programlanabilir tuşu, 3.6 ağırlığında 5 ayarlanabilir ağırlık sistemi ile dikkat çekiyor. gram ve çift mod kaydırma tuşu. Logitech G'nin LIGHTSYNC RGB teknolojisi ile yaklaşık 16,8 milyon farklı renkte kişiselleştirilebilen mouse, dahili hafızası sayesinde 5 farklı kullanıcı profilini saklayarak ayarlar arasında hızlı geçiş yapılmasına olanak sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir