Microsoft Flight Simulator Japonya ve Marketplace Güncellemesi Yayınlandı

Son olarak Flight Simulator'ın son güncellemesinin tüm kullanıcılar tarafından indirilmeye hazır olduğunu da belirtelim.

Sunulan yeni güncelleme ile oyuna Visiual Studio 2017 desteği eklendi. GDI + uyumluluk katmanında iyileştirmeler ve hata ayıklama yeteneklerinde iyileştirmeler. Ek olarak, geliştirici modunun genel kullanılabilirliğini iyileştirme çalışmaları devam etti. Yolların ve diğer dünya unsurlarının modellenmesi daha gerçekçi hale getirildi. Microsoft, bunlara ek olarak Twitch kanalının programını da kullanıcılara sundu.

Tüm bunlara ek olarak Pazaryeri için eklemeler yapıldı. Buna göre üç yeni havalimanı ve bir yeni uçak pazara eklendi. Paderborn-Lippstadt Havalimanı için de bir güncelleme vardı. Geliştirme yol haritası incelendiğinde bir sonraki güncellemede "Around the World Series" ve "Feature Discovery Series" için yeni bölümlerin yer alacağını söylemek mümkün. Ancak bu güncellemelerin ne zaman yapılacağına dair henüz bir bilgi yok.

Microsoft, Flight Simulator için yeni bir dünya güncellemesi sundu. Güncelleme, Japonya için yenilenmiş bir görünüm sunuyor. Bu güncelleme için, geçen haftaki güncellemenin notlarında gizlenmiş bir mesaj zaten verilmişti. Artık mesajla birlikte güncelleme yayınlandı ve kullanıcılara sunuldu. Güncellemenin ana hatları arasında SDK güncellemesi, Pazar yerindeki yeni ürünler, geri bildirim anlık görüntüsü ve daha fazlası yer alır.

Yeni Microsoft Flight Simulator güncellemesi, Japonya haritası ve havaalanı yeniliklerinin yanı sıra SDK yenilikleri ve yeni Marketplace ürünlerini de beraberinde getirdi.

Bunlara da Göz Atın

Ryzen 5000 İşlemciler ve Zen 3 Mimarisi Hakkında Her Şey

Yeni nesil Ryzen 5000 masaüstü işlemcilerin özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu. AMD, uzun süredir devam eden söylentiler ve bekleyiş ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir