Xbox Series X ve Series S İçin Optimize Edilen 30 Oyun Listelendi

Önümüzdeki günlerde sayısının artması beklenen 30 oyun, yeni Xbox konsolları için özel olarak optimize edildi.

Microsoft, Xbox Series X ve Series X oyun konsolları için özel olarak optimize edilmiş resmi bir oyun listesi yayınladı. Aşağıda listelenen bu 30 oyun, 10 Kasım'da yeni nesil konsolların piyasaya sürülmesiyle oynanabilecek.

Bu oyunlar, Series X ve S'deki donanımlar aracılığıyla oyunlara eklenen geriye dönük uyumlu oyunlardan farklıdır. Bunun nedeni, geliştiricilerin oyunla ilgili bir güncelleme sağlamış olmalarıdır. Bazı durumlarda bu oyunlar PC versiyonları ile aynı seviyede olacak veya daha iyi performans sunacak. Örneğin, Gears 5'in geliştiricisi The Coalition, oyunun daha yüksek çözünürlüklü dokulara sahip tam PC Ultra ayarlarını kullanacağını doğruladı. Playground Games ayrıca Forza Horizon 4'ün 4K 60 kare hızı, daha uzun mesafelerde daha yüksek görsel doğruluk ve daha hızlı yükleme süreleri için tasarlandığını doğruladı. Pek çok oyun, Xbox One ve One X'teki deneyime kıyasla farklı görünecek ve daha iyi bir deneyim sunacak.

İlk etapta bu 30 oyun duyurulmuş olsa da, liste ileride genişleyebilir. Güncel teknolojilerden yararlanan yeni nesil Xbox Series X ve Xbox Series S oyun konsolları 10 Kasım 2020'de piyasaya sürülecek.

Xbox Series X ve Series S için Optimize Edilmiş Oyunlar

Assassin's Creed Valhalla (Smart Delivery) Borderlands 3 (Smart Delivery) Bright Memory 1.0 Cuisine Royale (Smart Delivery) Dead by Daylight (Xbox Game Pass + Smart Delivery) Devil May Cry 5:Special Edition DIRT 5 (Akıllı Teslimat) Evergate The Falconeer'a Katıldı (Akıllı Teslimat) Fortnite Forza Horizon 4 (Xbox Game Pass + Akıllı Teslimat) Gears 5 (Xbox Game Pass + Smart Delivery) Gears Tactics (Xbox Game Pass + Smart Delivery) Grounded (Xbox Game Pass + Smart Delivery) King Oddball (Akıllı Teslimat) ) Maneater (Smart Delivery) Manifold Garden (Akıllı Teslimat) NBA 2K21 Observer:System Redux Ori and the Will of the Wisps (Xbox Game Pass + Smart Delivery) Planet Coaster (Smart Delivery) Sea of Thieves (Xbox Game Pass + Smart Delivery) Tetris Etkisi:Bağlı (Xbox Game Pass + Akıllı Teslimat) Touryst (Xbox Game Pass + Akıllı Teslimat) War Thunder (Akıllı Teslimat) Warhammer:Chaosbane Slayer Sürümü Watch Dogs:Legion (Smart Delivery) WRC 9 FIA World Rally Championship (Smart Delivery) ) Yak uza:Like a Dragon (Smart Delivery) Yes, Your Grace (Smart Delivery)

Bunlara da Göz Atın

The Witcher 2. Sezon İcin İlk Fotoğraflar Paylaşıldı

The Witcher'ın ikinci sezonundan Geralt'ın görüntüleri Netflix'in resmi Twitter hesabında paylaşıldı. The Witcher 2. Sezonunu dört gözle bekliyorum ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir