Müjde! GeForce NOW Türkiye sunucuları açılıyor

Nvidia'nın bulut tabanlı oyun platformu GeForce Now, çok yakında Türkiye sunucular üzerinden hizmet sunacak. Şimdi Nvidia GeForce sunucuları ve Turkcell sunucuları üzerinden Turkcell ile işbirliği Türkiye'de hizmet verecek.

Artık GeForce Game + tarafından desteklenmektedir, uzun vadeli ve aylık abonelik seçenekleri değildir. Abonelik ücretleri henüz açıklanmadı.

GAME + tarafından desteklenen NVIDIA GeForce NOW ile oyuncular, donanım yeterliliğine bakılmaksızın 1080P çözünürlük ve 60 FPS ile oyunlarını herhangi bir Windows, MacOS, Android ve iOS cihazında oynayabilecekler. Yüksek grafikli oyunları mobil cihazınızda ve mobil cihazınızda akıcı bir şekilde oynamanıza olanak tanır. Tıpkı YouTube'dan bir video izlemek gibi, uzak bir sunucuya bağlanır ve düşük kaliteli sisteminizde oyunlar oynarsınız.

Cyberpunk 2077, Assassin's Creed serisi, The Witcher serisi, Fortnite, CS GO, League of Legends, Apex Legends gibi 650'den fazla oyunun bulunduğu katalogda. GAME + tarafından desteklenen NVIDIA GeForce NOW, sürekli güncellenen kataloğu ile kullanıcılara en yeni ve en popüler oyunları sunacak. Şu anda platformda yaklaşık 900 oyun var. Bu oyunları PC'nizde, Mac'inizde ve mobil cihazlarınızda oynayabileceksiniz. Aşağıdaki bağlantıdan platformda bulunan tüm oyunlara ulaşabilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Uyuşturucu kaçakçılığı oyunu Cartel Tycoon’un çıkış tarihi açıklandı

Uyuşturucu kaçakçılığı simülasyonu Cartel Tycoon'un ne zaman ve hangi platformlarda başlatılacağı belli oldu. Oyun 1980'lerde Latin Amerika'da geçiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir