Netflix, Türkiye Ofisi İçin Yeni İş İlanı Yayınladı

Netflix, post prodüksiyon koordinatörü Türkiye'deki ofisinde çalışacak bir arama duyurdu. 3 yıllık tecrübesi ve güçlü İngilizcesi olan iş ilanına iki farklı şekilde başvurabilirsiniz.

Netflix'ten dünyanın en popüler çevrimiçi platform dizileri ve filmleri, Türkiye'de işlevsel bir ofis kurmaya çalışırken. Bu kapsamda bir süre önce İstanbul'daki ofis için yönetici aradığını duyuran firma, şimdi yeni bir iş ilanı yayınladı. Bu işe göre Netflix Türkiye'de yapım ve post prodüksiyonun koordinatörü olacak. Netflix'in iş ilanında sunulan şartların başında kişinin sektör (en az 3 yıl) ve İngilizce konusunda deneyimli olması gerekmektedir. Şirket ayrıca, çalışanının yerel şirketleri işe alabilmesini, UHD ve 4K çekim yapan kameraların nasıl çalıştığını bilmesini ve bazı video düzenleme programları hakkında bilgi sahibi olmasını istiyor. Elbette güçlü iletişim yeteneği, seyahat kısıtlamalarının olmaması ve tempoya ayak uydurmak gibi genel kriterler aranan şartlar arasında.

Netflix'in iş ilanına başvurmak için yapmanız gerekenler

Netflix'in resmi internet sitesinde yer alan reklama başvuru iki şekilde yapılabilmektedir. Bunlardan biri, şirketin internet sitesindeki ilana ulaşmak ve doğrudan başvurmaktır. Bunun için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Profesyonel yaşamın sosyal medyası olarak bilinen Linkedln'i kullanarak Netflix ekibinin bir parçası olmak için de başvurabilirsiniz. Başvurunuzu Linkedln'de yapmak için buradaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Gartner’dan 2021 Yılı Akıllı Telefon Satışı Araştırması: %11,4 Büyüme Olacak

Araştırma şirketi Gartner, akıllı telefon sektörünün 2021'de neler yaşayacağı konusundaki çalışmasını tamamladı. Araştırmaya göre akıllı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir