PS5’in oyunlarından Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7 ve Ratchet & Clank’in çıkış aralığı açıklandı

PlayStation 5'in piyasaya sürülmesine günler kaldı. Konsolun kendi heyecanı gibi, oyunları da çok heyecan yaratıyor. PlayStation 5'in piyasaya sürülmesiyle birlikte birkaç PlayStation 5'e özel oyunumuz olacak, ancak normalde oyuncular daha fazlasını istiyor.

Geçtiğimiz aylarda birçok oyun PlayStation 5 sunumunda duyurulmuştu ancak maalesef çıkış tarihleri bilinmiyordu. Şimdi en çok beklenen dört PlayStation 5 oyununun çıkış aralığı bir video ile açıklandı. Videoya göre:Considering Demon's Souls ve Marvel's Spider-Man:Miles Morales, bu yıl piyasaya sürülecek, PlayStation 5'in ilk yılında oldukça büyük ve çeşitli oyunlar oynayacağımız görülüyor. başarılı.

SRU me ile 8299 $ 'lık normal fiyattan 5 playstaito 19 Kasım'da Türkiye'den ayrılacak. Dijital versiyon 2021'de Türkiye'ye gelecek ama fiyatı bilinmiyor. Aşağıda belirtilen videoyu izleyebilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Uyuşturucu kaçakçılığı oyunu Cartel Tycoon’un çıkış tarihi açıklandı

Uyuşturucu kaçakçılığı simülasyonu Cartel Tycoon'un ne zaman ve hangi platformlarda başlatılacağı belli oldu. Oyun 1980'lerde Latin Amerika'da geçiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir