Spotify, iOS 14 için widget denemesine başladı!

Bilindiği gibi iOS 14, Eylül ayında kullanıcılarla buluştu ve yeni özelliklerinden biri olan widget oldukça popüler oldu. Üstelik Spotify, iOS 14 için widget'lar denemeye başladı!
Tiktok
Bu özellik şu anda en son Spotify beta sürümünde test ediliyor
Spotify, iOS için oldukça tercih edildiği düşünülen widget'ı test ediyor. Şimdilik bu özellik yalnızca Spotify beta'nın TestFlight kullanıcıları tarafından kullanılabilir.
9to5Mac'ten alınan bilgilere göre:Bu özellik için yerel destek Spotify beta sürümünde ortaya çıktı. 9to5Mac okuyucu Yo Nel tarafından tespit edilen Spotify'ın iOS ana ekran widget uygulamasını kapsamlı bir şekilde araştırdılar. Araştırma sonucunda, küçük ve orta olmak üzere iki boyut içeriyor ve iOS 14 piyasaya sürüldüğünden beri mevcut olan Apple Music widget'larına benziyor.

Sızıntılardaki görüntüler, Spotify'ın en azından küçük ve orta büyüklükte birkaç farklı boyutta widget üzerinde çalıştığını ortaya koyuyor. Henüz en büyük widget boyutuna sahip resim görünmüyor.

Spotify iOS 14 pencere öğesi özelliği, TestFlight kullanıcıları için Spotify beta sürümünde mevcut olsa da, özellik henüz diğer kullanıcılar tarafından kullanılamıyor.

"Şu Anda Oynatılıyor" da belirtildiği gibi parçaları oynatmak, duraklatmak veya atlamak için kontrol çubuğu eksik görünüyor. Widget'ın işlevsellik açısından Apple'ın kendi Apple Music widget'ına benzer olduğu söylenebilir ve muhtemelen sanatçının müzik veya podcast çalışmalarıyla doldurulacak kutuları gösterir.

Bunlara da Göz Atın

İddialara Göre iPhone 13, 1 TB Depolama Alanı Seçeneğiyle Gelecek

Özel yatırım firması Wedbush, Apple'ın iPhone 13 ailesinde 1 TB'a kadar depolama alanı sunacağını duyurdu. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir