İddialara Göre iPhone 13, 1 TB Depolama Alanı Seçeneğiyle Gelecek

Özel yatırım firması Wedbush, Apple'ın iPhone 13 ailesinde 1 TB'a kadar depolama alanı sunacağını duyurdu. Geçmişte başka bir kaynak tarafından yapılan iddia, gerçekleşirse Apple için bir ilk olacak.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, bir süredir yeni iPhone modelleri üzerinde çalışıyor. Şirket şu ana kadar yaklaşan amiral gemisi telefonları hakkında resmi bir açıklama yapmadı ancak sızıntı havuzu dolmaya devam ediyor. Bu kez haberler, Apple'ın iPhone 13 ailesinde şirket için bir ilke imza atabileceğini öne sürüyor. ABD'de hizmet veren özel yatırım şirketi Wedbush, Apple ile ilgili yeni bir rapor yayınladı. Yayınlanan rapor, Eylül ayında duyurulması muhtemel iPhone 13 modellerinin Apple tarihinde ilk kez 1 TB depolama alanı sunacağını ortaya koyuyor. Wedbush analistleri bu sızıntıyı tedarik zincirindeki kaynaklara bağlıyor.

Bugüne kadar bir iPhone'da görülen en büyük depolama alanı 512 GB oldu

Apple, iPad Pro modellerinde zaten 1 TB depolama seçeneği sunuyor. Ancak konu iPhone'lara gelince durum biraz değişiyor. Çünkü Apple şimdiye kadar 512 GB'ı aşmadı. Ancak bu durum 2021'de değişecek gibi görünüyor. Son zamanlarda Front Page Tech'in ve Wedbush analistlerinin benzer açıklamalarda bulunması iddiaların güçlü olduğunu ortaya koyuyor.

Bunlara da Göz Atın

Samsung Galaxy S21 Ultra’nın Kutusundan Neden Şarj Cihazı Çıkmıyor?

Samsung Müşteri Deneyimi Ofisi Başkanı Patrick Chomet, yeni nesil Galaxy S21'lerin neden şarj cihazı ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir