Stratejik bulmaca oyunu Not Chess, iOS cihazlar için yayınlandı

Ovidiu Tepes tarafından yayınlanan ve geliştirilen stratejik bulmaca oyunu Not Chess, iOS cihazlar için ücretli olarak yayınlandı.

Satranç Değil oynamak için bir satranç ustası olmanıza gerek yok, sadece taşların nasıl hareket ettiğini bilmeniz gerekiyor. Oyuna belirli bir taşla başlıyorsunuz ve amacınız tahtadaki altına ulaşmak. Kontrol ettiğiniz taşı başka bir taşın üzerine taşıdığınızda taşıdığınız taşın özelliklerini kazanır ve ona göre hareket etmeye başlarsınız. Bu şekilde ilerleyerek ve planlarınızı yaparak altına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oyunda üç zorluk seviyesi vardır:kolay, orta ve zor. Bazı bölümleri tamamlamak için zaman sınırınız var.

Oyun şu anda App Store'da 18.99 TL'ye satılıyor. Oyun içi ödeme veya reklam yoktur. Oyunun gerektirdiği boş alan 34 MB'dir. Oyunu cihazınıza yüklemek için iOS 9.0 veya sonraki bir sürümünü kullanıyor olmanız gerekir. Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Roguelike kart oyunu Slay the Spire, Android cihazlar için yayınlandı

Daha önce Nintendo Switch, iOS, PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülen popüler oyun Slay the Spire, Android cihazlar için de yayınlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir