Viking temalı mobil oyun Northgard’dan oynanış videosu paylaşıldı

Playdivid tarafından geliştirilen ve Shiro Games tarafından yayınlanan Viking temalı şehir kurma oyunu Northgard, geçtiğimiz aylarda iOS ve Android cihazlar için duyuruldu. Son zamanlarda oyundan yeni bir oynanış videosu paylaşıldı. Northgard, 13 Nisan'da iOS cihazlar için piyasaya sürülecek. Bu yıl Android cihazlar için de piyasaya sürülecek, ancak kesin tarih bilinmiyor. Oyunun iOS sürümü şu anda App Store'da ön siparişe açık. Oyunun fiyatı 74.99 TL. Aşağıda oyunun mağaza sayfasını, oynanış videosunu ve tanıtım yazısını bulabilirsiniz.

Northgard

Playdigion

Oyunlar
₺74,99
1,3 GB

Yıllarca süren sonsuz keşiflerin ardından cesur Vikingler; Gizem, tehlike ve zenginliklerle dolu yepyeni topraklar keşfedildi:NORTHGARD.

En cesur İskandinavlar bu yeni kıyıları keşfetmek ve fethetmek, Klanlarını yüceltmek ve fetih, ticaret veya Tanrılara bağlılık ile tarih yazmak için yelken açtılar. Zombie Warriors'a direnmek, devlerle arkadaş olmak veya onları yenmek ve Kuzey'in gördüğü en sert kışlara dayanmak zorundalar.

Bunlara da Göz Atın

Macera oyunu NUTS ve bulmaca oyunu Spire Blast, Apple Arcade için yayınlandı

Apple cihazlarının abone olduğu aylık oyun platformu Apple Arcade'e iki yeni oyun eklendi: NUTS ve Spire Blast. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir