Kuaförde İğrenç Olay! Krem Sürme Bahanesiyle Taciz Etmiş

İstanbul'da saçını kestirmek için kuaföre giden 15 yaşındaki bir çocuk, berber tarafından taciz edildi. Olay, geçtiğimiz aylarda Fatih'te yaşandı. AT, pandemi nedeniyle açık bulduğu bir kuaföre girerek saçını kestirmek istedi. Berber, isteğini kabul ettiği küçük çocuk için cilt bakımı yapmayı teklif etti.

Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre 29 yaşındaki berber UB, küçük çocuğu krem sürmek bahanesiyle taciz etmeye başladı. Kuaför sahibinin kendisine farklı niyetlerle davrandığını fark eden AT, kendisini öpen UB'yi itti ve berberden kaçtı. İfadesine atıfta bulunulan berber, çocuğu taciz etmediğini, maske yapmak için krem kullandığını ve kirlenmemesi için gömleğini çıkarttırdığını açıkladı. Savcılığın yürüttüğü soruşturma sonunda berber UB, 'Çocuğa Cinsel İstismar' suçundan iddianame hazırladı. Hazırlanan iddianamede, küçük çocuğun berbere iftira atmasını gerektirecek ve 15 yaşındaki çocuğu istismar ederken berberin kucaklaşması ve öpmesi hayatın normal akışına aykırı bir husumet yoktu. 15 yıl hapis cezasına çarptırılması istenen sapık, Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanacak.

Bunlara da Göz Atın

Korona Nedeniyle Mezar Yeri Kalmadı: Yakınlarının Tabutlarını Evlerinde Saklıyorlar

İtalya'nın Sicilya adasındaki Palermo kentinde koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle hayatını kaybedenlerin gömüldüğü mezarlıklar dolduruldu. Yetkililer …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir