Bethesda yönetmeni The Elder Scrolls 6’nın Xbox’a özel bir oyun olacağına çok inanmıyor

Yeni nesil konsolların piyasaya sürülmesi için çok az zaman kaldı ve firmaların konsollar çıkmadan girdiği rekabet gerçekten ilginç. Özellikle Xbox tarafında çok ciddi adımlar atılıyor ve bence bu adımların ilk adımı Bethesda'nın satın alınması.

Microsoft'un Bethesda'yı satın almasından bu yana çoğu oyuncunun kafasında tek bir soru var:Bethesda oyunları Xbox'a özel mi olacak? Bethesda oyunları arasında en merak edilen oyunun The Elder Scrolls VI olduğunu düşünüyorum. Bu soru işareti hakkında hala resmi bir açıklama yok. Bethesda'nın yapımcısı, yönetmeni ve oyun tasarımcısı Todd Howard, geçen gün konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Todd Howard, The Elder Scrolls VI'nın yalnızca Xbox ailesine geleceğine inanmanın zor olduğunu söyledi.

The Elder Scrolls VI'nın çıkış tarihi veya çıkış platformları hala bilinmiyor. Şu ana kadar oyunla ilgili yalnızca bir teaser paylaşıldı. Peki, The Elder Scrolls VI'nın Xbox'a özel bir oyun olacağını düşünüyor musunuz? Tabii ki, PC'yi hariç tutuyoruz, çünkü büyük olasılıkla PC'ye gelecek.

Bunlara da Göz Atın

Uyuşturucu kaçakçılığı oyunu Cartel Tycoon’un çıkış tarihi açıklandı

Uyuşturucu kaçakçılığı simülasyonu Cartel Tycoon'un ne zaman ve hangi platformlarda başlatılacağı belli oldu. Oyun 1980'lerde Latin Amerika'da geçiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir