Ekmek Şeklindeki Çantasını 1000 Dolara Satan Marka Alay Konusu Oldu

İtalyan moda markası Moschino, baget şeklindeki tasarımıyla el çantası ve çantanın fiyatıyla dalga geçti. Şirket, 3 boyutlu baget ekmek kaplamalı çanta için 1.017 $ talep ediyor.

Moda dünyasında çok ilginç ve tuhaf ürünlerin tasarlandığını daha önce defalarca gördük. Ancak moda dünyasındaki şirketler her seferinde daha da ilginç tasarımlara sahip ürünler ortaya çıkarmayı başarıyor. Bu sefer bizi şaşırtan tasarım İtalya'dan geldi. Moda denilince akla ilk gelen ülkelerden biri olan İtalya'da bir marka baget ekmeği şeklinde bir çanta tasarladı. Bu ürüne koyduğu 1.017 dolarlık (7 bin 952 TL) fiyat etiketi doğal olarak alay konusu oldu.

Yaklaşık 8 bin TL fiyatla baget ekmek şeklinde çanta

Moschino markası tarafından tasarlanan bu çanta derinden yapılmıştır ve üç boyutlu bir bagettir. Tasarımı kabartmalı. Altın kaplama Moschino logolu çantanın içi kahverengi astarla kaplıdır ve manyetik bir kapağı vardır. Bazı kullanıcılar bu çantayı bir Subway sandviçine benzetirken, diğerleri dahil edilmesi gereken ürünleri listeledi. Aslında Moschino, bu tür tasarımlardan uzak bir marka değil. Independent Türkçe'de yer alan bir habere göre Moschino markasının özellikle çantalarda çok ilginç tasarımları var. Moda markasının çakmak, kruvasan, dilim doğum günü pastası ve pizza kutusu gibi oldukça ilgi çekici çanta tasarımları bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir