Nubia Red Magic 6 modeli de 18GB RAM sunacak ancak sanal olarak

Elektronik cihazların bellek kapasitesinin sanal olarak yazılım ile artırılması çok eskilere dayanmaktadır. Bir süre için ve muhtemelen hala Çin flash sürücülerinde 1GB olarak görünen kapasite, formattan sonra 128MB'ye düştü. Şimdi bu yöntemi akıllı telefonlarda görüyoruz. Özellikle oyuncu odaklı akıllı telefonlarda bir RAM çılgınlığı başladı. Asus ROG Phone 5, 18GB RAM sunmaya hazırlanıyor. Rakibi Nubia Red Magic 6, farklı bir yöntemle yetişiyor.

Magic Write 2.0 olarak adlandırılan RAM hız aşırtma teknolojisini kullanan Red Magic 6 modeli, RAM miktarını 12 GB'tan 18 GB'a sanal olarak artırabilir. Böylelikle oyunlarda daha akıcı bir deneyim sunulabilir. Magic Write 2.0 yazılımı, Red Magic Arc Reactor motorunun bir parçasıdır. Bu motor, işlemciyi, grafikleri ve belleği verimli kullanarak sistemin sorunsuz çalışmasını sağlar. Ancak, fazladan 6GB RAM bellek depolama belleğiyle kapsanıp kapsanmayacağı belli değil.

Nubia Red Magic 6 modelinde 165Hz yenileme hızı, 480MHz dokunmatik örnekleme hızı, tetikleme tuşları, Snapdragon 888 yonga seti, 4500mAh kapasiteli pil ve 120W hızlı şarj özellikli OLED ekran bulunuyor. Bekliyorum.

Bunlara da Göz Atın

Meizu da kervana katıldı: Meizu 18’in kutusunda şarj cihazı olmayacak

Apple, Samsung ve Xiaomi'den sonra "çevre bilinci" duyguları hakim olan Meizu, yeni amiral gemisi akıllı telefonunun kutusunda şarj cihazı olmayacağını resmen duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir