Samsung Galaxy S21 Ultra’nın Kutusundan Neden Şarj Cihazı Çıkmıyor?

Samsung Müşteri Deneyimi Ofisi Başkanı Patrick Chomet, yeni nesil Galaxy S21'lerin neden şarj cihazı ile birlikte gelmediğini açıkladı. Chomet, Apple'a benzer şekilde, çevrecilik ve geri dönüşümü mantık olarak gösterdi.

Apple'ın iPhone kutularının içeriğinden şarj cihazlarını ve kulaklıkları çıkarması 'çevreciliğin' nedenini göstererek ilk etapta birçok büyük marka tarafından alay konusu edilse de günümüzde çoğu üreticinin benzer davranışlar sergilediğini görüyoruz. Apple ile başlayan bu trende en son katılan firma Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung oldu. Apple'ın kutudaki iPhone içeriğini basitleştirme eğiliminde olması nedeniyle Samsung'un böyle bir hamle yapmasının nedeni doğal olarak meraktı.

Şarj cihazı neden Samsung Galaxy S21 Ultra'nın kutusuna dahil değil?

Samsung Müşteri Deneyimi Ofisi Başkanı Patrick Chomet, şirketin basın sayfasındaki bir soru cevap etkinliğinde bu soruyu yanıtladı. Chomet, Galaxy S21'lerin kutu içeriğinden kulaklıkların ve şarj cihazlarının çıkarılmasına neden olarak Apple'a benzer şekilde çevreciliği gösterdi. Elbette en son Galaxy S21 modellerini USB-C tipi şarj cihazı ile şarj etmek mümkün ancak kullanıcıların 25W'ın keyfini çıkarabilmeleri için güncel bir şarj deneyimi için bir şarj cihazına sahip olmaları gerekiyor. Bu, tüketiciler için ekstra maliyetlere neden olabilir.

Bunlara da Göz Atın

Samsung Galaxy F Serisinin Yeni Üyesi Bir E-Ticaret Sitesinde Gözüktü

Samsung'un geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Galaxy F serisine eklenecek yeni model, Hindistan'daki e-ticaret devinin internet …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir