Spotify çöktü: Müzik dinlenemiyor!

Spotify, yaygın bir kesintinin Avrupa'daki ve diğer ülkelerdeki kullanıcıları etkiledikten sonra kısa süreliğine çöktü. Müzik akışı hizmeti birçok kullanıcı için kullanılamaz hale geldi ve hemen ardından Spotify'dan bir açıklama geldi.
Spotify saldırıya uğradı:300.000 hesap çalındı!
Spotify çöktü:Müzik çalınamıyor!
Spotify çökmeleri son derece nadirdir, en sonuncusu geçen Ağustos'dur. Şirketin TLS sertifikasını yenilemeyi unutmasından kaynaklandı. Ancak bugünün erişim sorunu o kadar basit görünmüyor.

DownDedector haritası Spotify, "Bir şeyler yolunda gitmiyor ve bu sorunu araştırıyoruz. Raporlarınız için teşekkürler!" Dedi. açıklamada bulundu. Sosyal medyada kullanıcıların dikkatinden kaçmayan bu erişim sorunu için birkaç dakika önce yeni bir açıklama yapıldı.

Spotify, perde arkasında birkaç değişiklik yaptı ve sistem kısa sürdü, herkes için normale döneceğini duyurdu. Yapılan değişikliklerin sorunlu Avrupa bölgelerine yayılmasının biraz zaman alabileceği de belirtildi.

Bunlara da Göz Atın

Çin’in iki büyük teknoloji şirketi mahkemelik oldu

ByteDance, WeChat ve QQ üzerindeki Douyin'deki içeriğe insanların erişimini engelleyerek Tencent'in ülkenin antitröst yasalarını ihlal ettiğini iddia etti ve dava etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir