Ücretsiz Android oyun tavsiyeleri – Çevrimdışı

Ücretsiz Android oyun dünyası her geçen gün büyümeye ve dev bir okyanusa dönüşmeye devam ediyor. Bu engin okyanusta kaybolmamanız için, her hafta 5 ücretsiz Android oyun incelemesi hazırlayacağız. Bu hafta çevrimdışı Android oyun önerilerimizle karşınızdayız.
Haftanın ücretsiz Android oyun önerileri:Çevrimdışı oyunlar
Takım kurduğunuz ve arkadaşlarınızla savaştığınız çevrimiçi mobil oyunlar bugün çok popüler.

Öte yandan oynayabileceğiniz ve tek başınıza vakit geçirebileceğiniz çevrimdışı mobil oyunlar sektörde hala önemli. Yeri var.
Dunkerler
Dunkers, güzel bir çevrimdışı basketbol oyunu oynamak isteyenlere vakit geçirmek için önerebileceğimiz bir oyundur.

Oyuna ilk başladığınızda, iki oyun modu, kariyer ve atari, bizi karşılayın. Kariyer modunda toplam 5 başlangıç karakteri var ve bunlardan birini seçmeniz gerekiyor. Aslında bu mini ligde sekiz oyuncu var ve bunların ilk üç karakteri ilk başta açılmıyor.
Aasas
Oyunda belirli başarılara sahip olduğunuzda tüm karakterlerin kilidini açmanız mümkün. Bu karakterler arasında beceri veya kontrol açısından hiçbir fark yoktur.

Ancak bu 8 oyunculu mini ligin tepesindeki karakterler, oyuncuları oyunun mantığını anlayana kadar zorluyor.

Oyunda zıplamanıza ve ileri gitmenize ve geri gitmenize izin veren iki kontrol tuşu. vardır. Maçları kazanmak için iyi bir kombinasyon yapmalısınız. Kariyer modunda, her maç için üç basket atmanız ve atlama turları yapmanız gerekir.

Kaybetseniz bile, kaybetseniz bile son oyunda zirvedeki maymun karakterini yenip şampiyon olabilirsiniz.

Atari oyun modunda, sepet yemeden en uzun seriyi yapmanız gerekiyor. Tamamlamak. Oyunda trambolinler ve takım arkadaşları gibi farklı sürprizlerle karşılaşmalar daha zorlu hale geliyor.

İlk başta alışması biraz zor olan offline oyun, sonrasında bırakamayacağınız bir şeye dönüşüyor. Ücretsiz Android oyununu buradan indirebilirsiniz.
Dream League Futbolu
Dream League Soccer, uzun yıllar mobil futbol oyunları oynamak isteyen kullanıcıların favori oyunlarından biridir. Bu bakımdan oyunun en büyük rakibi olan FIFA, oyun açısından oyun içi harcamalara odaklandığı için çoğu kullanıcıyı sıkıyor.

PES'in ücretli olması Dream League Soccer'ı kendi alanında rakipsiz kılıyor.

Hem offline hem de online oynanabilen bir futbol oyunudur, ne yazık ki hem 2020 hem de 2021 versiyonları ile oyuncuları hayal kırıklığına uğratmıştır. Bu nedenle, diğer sürümleri indirmenizi ve hayal kırıklığına uğramamanızı öneririz.

Dream League Soccer, ekranda ABC tuşları ve oyuncuları yönlendirmenizi sağlayan sanal bir joystick tuşu ile geliyor.

Bir anahtar, topa sahip olduğunuzda şut atmak içindir, B tuşu Pas ile geçebilir ve C tuşu ile geçebilirsiniz.

Ancak, geçerken diğer oyuncuları iyi kontrol etmelisiniz. Genel olarak, üst düzey takımlarla oynarken, ara paslarınız savunma oyuncusu tarafından kesintiye uğratılabilir.

Oyunda kazanmanın en iyi formülü, B tuşu ile kısa geçişler yapmak ve hızlıca bir posisçi yaratmaktır. Özellikle maçlardan kazandığınız paralar ile iyi bir kaleci ve bir forvet alırsanız takımınızı iki veya üç sezon canlı tutabilirler. Ancak, boş bir arazide bozuk para kullanmamalısınız. Her sezonun sonunda oyun stadyumu büyütmenizi ister. Ligin stadyum büyüklüğüne ulaşamazsanız yükseleceksiniz, aynı ligde tekrar oynamanız gerekiyor.

Çevrimdışı oyunun size her maçta jeton kazandırdığını söylemiştik. Oyunu online oynarsanız, her maçtan sonra bir reklam videosu izleyerek para kazanmak da mümkün. Dream League Soccer daha önce oyunculara video izleyerek jeton izleme fırsatı sunuyordu. Ancak maalesef bu özellik ortadan kalktı.

İsterseniz oyun içi harcamalarla da jeton satın alabilirsiniz. Bu arada, oyuncuları dinlendirmek ve sakatlıklardan kurtarmak için para harcamanız gerekir. Oyunu buradan indirebilirsiniz.
Space Pioneer
Space Pioneer, çevrimiçi olarak da oynayabileceğiniz bir uzay oyunudur. Oyunu internette oynadığınızda ilerlemenizi Facebook ve Google'a kaydeder. Bu yüzden çevrimiçi oynayıp oynamamanız fark etmez.
Asas
Space Pioneer, yukarıdan aşağıya, eğlenceli ve aynı zamanda çok zorlayıcı bir çevrimdışı oyun türüdür. Grafikler açısından kare ve renkli bir tasarıma sahip olan oyunda amacınız gezegenden gezegene seyahat etmek ve görevleri tamamlamak ve patronları öldürmek. Bu ilk uygulama aşamalarından sonra, giderek daha zorlu rakipler önünüze çıkmaya başlar. Tavsiyemiz, her turda düşmanları kaçırmadan öldürdükten sonra para toplamaktır.

Bu paralar daha sonra silah geliştirmenize ve yeni silahlar satın almanıza yardımcı olacak. Özellikle belli bir seviyeden sonra ilk turlarda kullandığınız silahların düşmanlarınız için bir farkı kalmıyor.

Bu arada, ücretsiz Android oyunu da ana karakterle birlikte size yardımcı olacak droidler gibi seçeneklerle geliyor.

Her seviyede gezegenlerdeki görevleri atlayabilirsiniz. Ancak bir bölümü tamamlamadan bir sonrakine geçmek mümkün değildir. Bu eğlenceli çevrimdışı ücretsiz Android oyununu buradan indirebilirsiniz.
Masa Tenisi Dokunuşu
Google Play'in editör seçimi oyunlarından biri olan çevrimdışı oyun Table Tennis Touch, en iyi masa tenisi mobil oyunlarından biridir. Oyunun en iyi özelliklerinden biri kontrollerin çok kolay olmasıdır. Elbette kolay dediysek, kabul edilmelidir ki ilk başta kontrollere alışana kadar zor anlar yaşadınız. Oyunun başında karşımıza çıkan Wiff Waff, bize vurma ve servis yapma gibi temel hareketleri bir öğretici ile öğretiyor.

Bu denemelerden sonra ilk oyunları Wiff Waff ile tekrar oynuyorsunuz. Bu ilk oyunlarda robot size bazı görevler veriyor ve bunları başardığınızda puan kazanıyorsunuz. Bu noktalar ayrıca gelecekte enerji almanıza da yardımcı olur. Oyunun ileri aşamalarında turnuvalar ve mini oyunlar gibi oyuna renk katan farklı modlarla karşılaşıyoruz.

Keyifli vakit geçirmek için mükemmel olan offline oyun, ücretsiz Android oyunları arasında da önemli bir yere sahiptir. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

RowRow
RowRow, aslında ücretli bir Android oyunu. Normal fiyatı 5,89 TL olan oyunu oyun kütüphanenize 3 gün ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Android oyunlarını bir kez satın aldığınızda silseniz bile indirebilirsiniz.
Asasas
RowRow çevrimdışı bir oyundur. Bulmaca oyunlarından biri olarak kategorize edilen oyun ilk başta çok kolay ilerliyor. Oyunda belirli şekilleri bir araya getirip bulmacayı tamamlamanız gerekiyor. Ancak oyun ilerledikçe bunu gerçekleştirmek çok zorlaşıyor.

Oyunun eleştirisi genel olarak bu yöndedir. İleri seviyelerde sıkılabileceğiniz oyun, mantıksal bulmacaları seviyorsanız çekici gelebilir. Oyunu 11 Kasım Çarşamba gününe kadar ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunu buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Çevrimdışı ücretsiz Android oyun öneri dosyamızın nasıl olduğunu düşünüyorsunuz? Beğendiğiniz ve tavsiye ettiğiniz çevrimdışı oyunlar için önerilerinizi yorumlarınız için bekliyoruz.

Bunlara da Göz Atın

İddialara Göre iPhone 13, 1 TB Depolama Alanı Seçeneğiyle Gelecek

Özel yatırım firması Wedbush, Apple'ın iPhone 13 ailesinde 1 TB'a kadar depolama alanı sunacağını duyurdu. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir