WhatsApp’ta Karşılaştığınız Sorunları Teknisyenlere Anlatacağınız Bir Özellik Geliyor

WhatsApp'ın Android beta sürümü güncellendi. Güncelleme, uygulama için geliştirilmekte olan bir özelliği ortaya çıkardı. Bu özellik ile WhatsApp'a kullanıcıların yaşadıkları sorunlar için doğrudan teknisyenlere mesaj gönderebilecekleri yeni bir bölüm eklenecek.

WhatsApp geliştiricileri, uygulamayı Google Play Beta Programı kapsamında güncelledi. Bu güncellemeyle yayınlanan "2.20.202.7" kodlu sürüm, şu anda geliştirilmekte olan bir özelliğin varlığını ortaya koymaktadır. WhatsApp'ın yeni özelliği, kullanıcılar ve geliştiriciler arasında doğrudan iletişimi sağlar. Bazı WhatsApp kullanıcıları, karşılaştıkları sorunları bildiremedikleri veya e-posta yoluyla bildirmelerine rağmen yanıt alamadıkları için zaman zaman şikayetlerini dile getirdiler. Bu durumu göz ardı etmeyen geliştiriciler, WhatsApp'ta yaşanan sorunların uygulama içerisine ekleyecekleri bir destek menüsü ile direkt olarak bildirilebilmesini sağlayacak. Söz konusu özellik bazı kullanıcılar için faydalı görünmektedir.

WhatsApp'ın yeni özelliği böyle görünüyor

WhatsApp'ın geliştirilme aşamasındaki geri bildirim menüsü, kullanıcıların yaşadığı sorunlara çözüm olacaktır. Doğrudan bir teknisyene mesaj gönderecek olan bir kullanıcı, sorunun çözülmesinde yardım isteyebilir. Destek ekibine gönderilen sorun çözüldüğünde istek otomatik olarak kapatılacaktır.

Bunlara da Göz Atın

Huawei, Google Haritalar Rakibi Petal Haritalar’ı AppGallery’de Kullanıma Sundu [İndir]

Huawei, yaklaşık bir ay önce duyurduğu harita uygulaması Petal Maps'in beta sürümünü yayınladı. AppGallery aracılığıyla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir