Apple, Ebeveyn ve Çocuk Odaklı ‘Apple for Kids’ Özelliğini Yayınladı

Apple, ebeveynlerin aile grupları hakkında tek bir yerden işlem yapmalarına olanak tanıyan 'Çocuklar için Apple' adlı yeni bir özelliği resmi web sitesinde sunmaya başladı.

Teknoloji devlerinden Apple, resmi web sitelerine, ebeveynlerin tek bir portal üzerinden aile hizmetlerine erişmesine olanak tanıyan "Çocuklar İçin Apple" özelliğini ekledi.

Bu özellik ile ebeveynler, sahip oldukları ve çocuklarının sahip olduğu cihazlara, satın aldıkları hizmet ve hizmetlere tek noktadan erişebilmekte, aile hesaplarının yönetimine olanak tanımakta, çocukların yanlışlıkla bir şey satın alması durumunda ailelere çözüm odaklı yöntemler sunmaktadır.

Ebeveynler tek bir portal üzerinden tüm hizmetlere erişebilir

Apple For Kids özelliği şu anda Apple'ın resmi Türkiye sitesinde bulunamıyor ancak son zamanlarda beklemiyoruz, çocuklar ve veliler bu özellikte ülkemize gelmeye odaklandı. Apple For Kids sekmesi üzerinden kullanıcılar genellikle çok sık karşılaştıkları sorunların çözümlerine tek noktadan erişebiliyor.

Bu sorunlar arasında çocukların Apple kimlik bilgilerini unutması veya yanlış bir şey satın alması gibi durumlar da var. Apple For Kids ayrıca ebeveynlere çocuklarının yeni aygıtlarını aile grubuna nasıl dahil edecekleri konusunda rehberlik ederek "Satın Almak İçin Sor" un nasıl çalışacağını gösterir.

Bunlara da Göz Atın

YÖK, 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılı Bahar Dönemine İlişkin Beklenen Açıklamayı Yaptı

Milyonlarca üniversite öğrencisinin beklediği duyuru nihayet geldi. Yüksek Öğretim Kurulu ikinci dönemde öğrencilerden neler bekleyeceğini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir